DRAČIE NOCI NA CHOPKU

Rotunda opať ožije tajomnými príbehmi draka Demiána!

 


Fotogaléria Dračie noci 2018


DEMIÁN A VČIELKY

KEDY: 11. 8. 2018
KDE: Chopok, Reštaurácia Rotunda 2004 m n. m.

Pod Chopkom sa chystá už piaty ročník výnimočného podujatia Dračie noci, ktorý sa tento rok uskutoční  v jednom termíne, a to 11. 8. 2018.

Príďte si užiť jedinečný a dobrodružný nočný vývoz lanovkami na Chopok zo severnej aj južnej strany so svojou rodinou. Ponorte sa do príbehu s priateľským drakom Demiánom na jeho hrade Rotunda, užite si bohatý animačný program pre deti aj dospelých a úžasnú večernú horskú panorámu.

Ústrednou témou tohtoročných Dračích nocí budú usilovné včielky. Detičky sa tak zábavným a pútavým spôsobom dozvedia všetko o včelárstve, o tom ako sa vyrába medík a medové úle. Aké rôzne druhy medu existujú, naučia sa spoznávať aj liečivé rastliny, a to všetko hravou  formou prostredníctvom úloh,  súťaží a tvorivých dielničiek.

Malí i veľkí gurmáni si budú môcť pochutnať na výnimočných medových špecialitách v panoramatickej reštaurácii Rotunda 2004 m. n. m.

Po splnení všetkých včelárskych úloh je pre malých i veľkých návštevníkov prichystané originálne divadlo Dračí príbeh v podaní výborného hereckého zoskupenia Divadelná spoločnosť. Dračí príbeh bude jedinečným zážitkom, keďže jeho dej sa bude odohrávať priamo pod Chopkom, na terase reštaurácie Rotunda, pri soche Draka Demiána, ktorá bude počas dračieho večera chŕliť oheň a dym. Nenehajte si újsť tento jedinečný zážitok, všetci ste srdečne vítaní!


VSTUPENKY

 

PREDPREDAJGOPASS E – SHOPPOKLADŇA V STREDISKU
DOSPELÍ22€kúpiť23€
JUNIOR / SENIOR18€kúpiť19€
DETI od 6 do 12 rokov16€kúpiť17€
DETI do 6 rokovZdarmakúpiťZdarma

ČAS VÝVOZOV NA CHOPOK
17.30 - odporúčame pre rodiny s deťmi do 6 rokov
19.00 - odporúčame pre rodiny s deťmi nad 6 rokov
ČAS ZVOZU Z CHOPKU
Zvoz návštevníkov podujatia z Chopku bude organizovaný podľa potreby, posledná jazda z Chopku bude o 21.30.

Z dôvodu konania podujatia Dračie Noci na Chopku budú počas termínu 11. 8. 2018 lanovky v prevádzke v skrátenom režime do 17:00 hod. Následne od 17:30 budú premávať pre toto podujatie.


TAKTO VÝBORNE STE SA BAVILI 15. 07. 2017. CHOPOK OVLÁDLI ZBOJNÍCI.

FOTOGALÉRIA DEMIÁN A MÁGIA, 12. 8. 2017