12.12. 2014

Za účasti hlavných protagonistov ste si mohli vychutnať predpremiéru skvelej českej komédie natáčanej v stredisku Jasná Hodinový manžel.

David Novotný, Bolek Polívka, Lukáš Latinák a Dávid Matásek si vo filme vyskúšali, aké to je byť hodinovými manželmi a opravovať domácnosti rôznym dámam, ktoré majú aj náročnejšie požiadavky. Čo však na to povedali partnerky našich hrdinov? A ako dopadla ich nečakaná cesta do Tatier? Odpovede ste sa dozvedeli na exkluzívnej predpremiére filmu Hodinový manžel.

Príjemný filmový večer v spoločnosti „hodinových manželov“ Davida Novotného, Bolka Polívku, Lukáša Latináka či Dávida Matáska.

Afterparty v klube Happy End. Večer vám spríjemnili skvelou hudbou skupina Peter Bič Project.

Viac o predpremiére

O FILME

Filmový debut divadelného režiséra a scenáristu Tomáša Svododu rozpráva príbeh štyroch priateľov, vášnivých hráčov vodného póla, ktorí spoločne prevádzkujú bazén. Ten im jedného dňa ako nevyhovujúci vypustí hygiena a štvorica sa razom ocitá doslova na dne. Jeden z nich dokonca na dne bazénu začne aj bývať, keď sa poháda s manželkou a urazený odíde z domu. Z nedostatku príležitostí začnú podnikať ako „hodinoví manželia“ a zakrátko si nájdu klientelu medzi miestnymi dámami. Každý z nich má svoju pravidelnú zákazníčku, ale tie majú okrem opráv aj veľmi špecifické priania a potreby. To sa však pomaly prestáva páčiť partnerkám a manželkám našich hrdinov… Takto rozohraný príbeh neskôr graduje nečakanou cestou do Tatier, kde sa všetko poriadne zamotá, aby nakoniec všetko dobre skončilo s množstvom prekvapení.

(zdroj: Continental film)