Sobota 13. 6. 2015 v Liptove patrila zdravému životnému štýlu a aktívnemu oddychu!

Otvorili sme akčné leto do najväčších stredísk cestovného ruchu Jasnej, Tatralandie a Gino Paradise Bešeňová, kde sa stretli všetci nadšenci zdravého životného štýlu.

Priaznivci hôr si užili výlet lanovkami a strávili deň na Chopku, ktorý bol plný športu, čerstvého vzduchu a dobrej nálady!


Program:

  • 10.00 - 14.00  Zápis do Slovenských Rekordov: Najviac spoločných kilometrov na cyklo - trenažéroch na Slovensku
  • 10.00 - 14.00  Improvizované outdoorové fitko - zacvičte si podľa chuti
  • 10.00  Štart verejného pokusu o rekord - bicyklujte spolu s nami
  • 11.00  Krst novej detskej cyklomapy
  • 12.00  Do pokusu o rekord sa zapoja aj Snow Girls
  • 13.00  Trial Show
  • 14.00  Koniec rekordu, vyhodnotenie

POKUS O REKORD
Najviac spoločných kilometrov
na cyklo - trenažéroch na Slovensku

Na terase Rotundy sme pre Vás v sobotu otvorili provizórne ''outdoorové fitko'' s tými najkrajšími výhľadmi, ktoré inde nenájdete. Zašportovali ste si na bicyklových trenažéroch značky ELITE v nadmorskej výške 2004 m. n.m. a zapojili sa tak do ďalšieho rekordu na Rotunde.

Tentokrát šlo o najviac spoločných kilometrov na cyklo - trenažéroch  na Slovensku. Na správnosť a platnosť rekordu dohliadal komisár Vladimír Výbošťok, najrýchlejší muž sveta medzi veteránmi, halový majster sveta a majster Európy. Rekordom nás sprevádzal kondičný a spinningový tréner Šimon Klimčík.


DO POKUSU O REKORD SA ZAPOJILI AJ SNOW GIRLS

Úspešné slovenské športovkyne vymenili lyže a snowboard za bicykel. Slopestylistka Natália Šlepecká, víťazka ankety „Lyžiar roka“  Klaudia Medlová a Slopestyle a Big Air lyžiarka Zuzana Stromková sa zapojili do pokusu o rekord spolu s nami. Dievčatá známe aj ako Snow Girls na pravé poludnie sadli na bicykle, aby nakrútili čo najviac spoločných kilometrov pre úspech tohto pokusu o rekord. 


TRIAL SHOW JÁN KOČIŠ

Aktuálne najlepší Trial jazdec na Slovensku, 8 - násobný majster Slovenska a majster sveta z roku 2011 navštívil tentokrát terasu reštaurácie Rotunda v stredisku Jasná Nízke Tatry a predviedol nezabudnuteľnú Trial Show, ktorou vtiahol do deja všetkých prítomných divákov.


S DEŤMI NA KOLESÁCH

V sobotu sme pokrstili aj novú detskú cyklomapu so šiestimi trasami ideálnymi pre všetky deti, ktorá navyše odmenila všetkých detských cyklistov nálepkami za zdolanie trás. Spoločne mohli deti nazbierať kolekciu šiestich nálepiek za všetky zdolané trasy. 


OTESTOVALI STE SI SVOJU FORMU

Na Chopku Vás okrem dňa plného športu čakal s poisťovňou Dôvera aj kompletný screening tela, meranie tuku, vitamínové doplnky s poradenstvom od značky Nutrilite a ochutnávka prírodného energetického nápoja XS.


Fit Battle Chopok ELITE Bike Edition 13. 6. 2015