Slnko, hory a čerstvý vzduch sľubujú tie najlepšie podmienky na letnú dovolenku – tak užite si Tatry počas leta naplno a vyberte sa s deťmi cez prázdniny na dobrodružnú expedíciu HAKUNA MATATA. Teraz je ten správny čas užiť si fantastické leto plné tatranských zážitkov. Jedine s nami vás čaká letné dobrodružstvo pre celú rodinu s heslom:  HAKUNA MATATA – žiadne problémy. Idete do toho s nami?

PRVÝ KROK…

Oteckovia prevezmite velenie a nechajte mamičky oddychovať v hoteli. Táto výprava je len pre veľkých chlapov – zoberte svojich škôlkarov i školákov a vyrazte s nami za tatranským dobrodružstvom. Zdolajte spolu štíty Tatier, navštívte vysokohorské atrakcie a doprajte si spoločný deň plný zábavy a adrenalínu. Ale pssst, nepovedzte o tom mame.

Mamičky nezostávajte doma – týždeň dovolenky v Tatrách, si jednoducho zaslúžite! Len u nás si môžete užiť rozmaznávanie personálu, kulinárske dobroty a relax počas wellness pobytu. Aktivity v tatranských hoteloch i našom stredisku sa postarajú o splnenie vašich dovolenkových snov. Ale nezabudnite sa držať hesla tohto leta a nechajte problémy doma!

Chcete vedieť ako na to? Návod ako si užiť dovolenku v Tatrách vám dáme práve teraz.
Letná expedícia HAKUNA MATATA práve začína!


8 TIPOV

ako prežiť skvelú letnú dovolenku a užiť si expedíciu HAKUNA MATATA

1. HAKUNA MATATA
expedícia si vyžaduje správne miesto


Tatry sú nie len výnimočným vysokohorským strediskom, ale aj pravým dovolenkovým miestom v ktorom sa sústredí relax, zábava a množstvo príležitosti na aktívny oddych. Vyvezte sa lanovkami za dobrodružstvom, preskúmajte tajné zákutia počas turistiky a užite si bohatý tatranský program.


2. HAKUNA MATATA
výhodná rodinná dovolenka v Tatrách

Vyberte si zo širokej ponuky pobytových balíkov či akcií a získajte k ubytovaniu služby navyše, alebo 1 noc zadarmo. Kto nezaváha, ušetrí – rezervujte si svoju letnú dovolenku v Tatrách už dnes a ušetríte až 20% z ceny ubytovania. Navyše, ak ste majiteľom Gopass karty môžete ušetriť na dovolenke v Tatrách až 35€.


3. HAKUNA MATATA
zábava pre deti v Drakoparku Chopok a Kamzíkove

Užite si rodinnú hru v prírode či lúštenie záhad v horskom prostredí. Vyberte sa po stopách Draka Demiána, ktorý chrlí oheň na vrchole Chopku alebo vyriešte 7 dobrodružných etáp v Tatranskej divočine. Pravá detská zábava vás čaká v Kamzíkove s bludiskom, interaktívnou zónou, minigalériou a edukačnou zónou na Skalnatom plese.


4. HAKUNA MATATA tatranský program

Nie len deti sa môžu počas leta tešiť na tradičné tatranské podujatia. Už začiatkom augusta nás čaká týždeň medvedej zábavy počas Medvedích dni na ktorom sa bude súťažiť i zabávať v medveďom duchu. Koncom augusta si môžete užiť víkend plný zábavy, súťaží a športu so Svišťami na Plese. Počas leta nás čakajú aj tri Dračie noci na Chopku, kde si budete môcť vo výške 2024 m. užiť kúzla, masky a zábavný program. Okrem toho vás čaká vo Vysokých Tatrách i Jasnej bohatý animačný program pre deti a rodiny.

Viac o letnom programe v Jasnej 
Viac o programe vo Vysokých Tatrách


5. HAKUNA MATATA pre mamičky

Odložte všetky problémy a vstúpte do oázy relaxu. Maximálny pokoj môžete dosiahnuť vďaka joge pod Lomnickým štítom alebo počas starého čínskeho cvičenia Čchi kung. Dúšok harmónie môžete okúsiť pri čajovom rituáli Kung-Fu-čcha. Užite si romantickú atmosféru Tatier a zažnite plameň vašej lásky. Doprajte si s polovičkou romantickú večeru pri splne mesiaca FULL MOON DINNER v Reštaurácii Rotunda, alebo sa vyberte na piknik vo dvojici, na ktorý sú Chopok či Skalnaté Pleso ako stvorené. Užite si pravú Benátsku noc a člnkujte sa pri svetle hviezd po hladine Štrbského plesa pri ľúbezných tónoch harfy.


6. HAKUNA MATATA pre oteckov

„Veľkí chlapci“ si môžu užiť dobrodružnú jazdu naprieč Vysokými Tatrami i Jasnou na Mountain kárach. Tí odvážnejší si môžu skočiť bungee jumping na Štrbskom Plese, či bezpečne hopsať na Bungee trampolíne v Jasnej. Štipku adrenalínu sľubuje aj Summer tubing – divoká jazda na gumenom kolese v 100-metrovom tobogane na Hrebienku. Milovníkov hôr iste poteší premietanie horských filmov v Galérií Encián. Pravú slovenskú zábavu v Tatrách si môžete užiť na Guláš Cupe počas súťaže vo varení gulášu, ktorý sa bude, samozrejme, aj ochutnávať. 


7. HAKUNA MATATA lietanie

Chceli ste niekedy lietať v oku hurikánu? Teraz máte jedinečnú možnosť vyskúšať na vlastnej koži, aké je vznášať sa v oblakoch a cítiť vietor vo vlasoch. Príďte ako začiatočník, ktorý absolvuje lety so skúseným inštruktorom a my z vás spravíme profesionála. Keď už budete vedieť ako na to, môžete si ako pokročilí letci užiť voľný pád, tanec, akrobacie i funny pózy uprostred veterného tunela.


8. HAKUNA MATATA vodná zábava

Ešte nemáte dosť? Tak sa vyberte s nami do vodného raja na Liptove – a nie je len jeden! Aquapark Tatralandia s množstvom bazénov, toboganov a šmýkačiek je svojou veľkosťou a množstvom atrakcií i bohatým animačným programom bezkonkurenčne najväčším areálom zábavy a ubytovania v strednej Európe. Ak ste zatúžili ponoriť sa do zdravia a relaxovať na pláži uprostred Liptova, tak práve pre vás je určený Aquapark Gino Paradise Bešeňová s plážou, potápaním, bazénom s morskými vlnami a raftovacou riekou.