MAXILAND SUMMER PARK

Novinka leta 2016 pre všetky deti - MAXILAND SUMMER PARK na Bielej Púti. Na ploche až 500 m2  čaká kopec atrakcií a zábavy. Hlavnými lákadlami MAXILAND Summer parku sú letný tubing, detská bajková zóna, minigolf, trampolína a slackline doplnené o ďalšie zaujímavé aktivitky, ktoré vám a vašim deťom pripravia deň plný nezabudnuteľných zážitkov, dobrodružstva a pohybu. Park plný atrakcií nájdete od 18.6. 2016 pri nástupnej stanici lanovky Biela Púť. 

 

Viac informácií


DRAKOPARK CHOPOK

Drakopark Chopok bude od júla 2016 v novom šate. Na jednotlivých stanovištiach úloh pribudnú kovové sochy dráčikov od tvorcu Draka Demiána na Chopku. Na deti čakajú nové brožúrky s úlohami a nové odmeny. Témy večerných podujatí Dračie Noci - DRAKOLYMPIÁDA a DRAČÍ PÁTRAČI, prinesú opäť nezabudnuteľnú plejádu netradičnej zábavy a deti aj dospelí si z Chopku po nočnej jazde lanovkami a panoramatických výhľadoch pri západe slnka odnesú krásne letné spomienky. Novinkou od júla bude aj kabínka "DRAKOPARK" na lanovke A2 Chopok Juh, ktorá vás vyvezie z Kosodeviny na Chopok a môžete sa ňou voziť počas celej letnej sezóny.

Viac informácii


ADRENALÍNOVÉ MOUNTAIN KÁRY

Milovníci adrenalínu v Jasnej nemôžu vynechať možnosť jazdy z Chopku na horských kárach. Na 2 rôznych tratiach s prevýšením až 662 metrov si počas jazdy užijete panoramatický výhľad na prekrásny Liptov. Jednoducho zábava pre všetkých odvážlivcov. Užite si neopakovateľný zážitok z Kolieska na Bielu Púť, kde je možné na jednej káre jazda rodiča s dieťaťom po nenáročnej trase, alebo z vrcholu Chopku na Priehybu, kde juniori a dospelí jazdia v káre samostatne. 

Viac informácii


ČLNKOVANIE NA JAZIERKU NA BIELEJ PÚTI

 

Čo tak člnkovanie na vodnej hladine horského jazierka s krásnym výhľadom na Chopok? Potešte vaše deti alebo svoje romantické srdce a kochajte sa ligotavými odrazmi slnka na veslami rozbrázdenej hladine. Okrem člnkov sú k dispozícii aj obľúbené vodné bicykle. Počas celého leta budete môcť využiť služby požičovne Tatry Motion na Bielej Púti a pripraviť tak ďalší príjemný zážitok svojim blízkym.

 

Viac informácií


BUNGEE TRAMPOLÍNA PRIEHYBA

Na prestupnej stanici lanoviek Twinliner a Funitel – Priehyba, sme pre návštevníkov Jasnej opäť pripravili úspešnú atrakciu. Bungee trampolína zaručuje zábavu pre malých aj veľkých, ktorí majú radi trochu adrenalínu v krvi. Bungee laná na štyroch trampolínach zabezpečujú bezpečnosť prvých pokusov aj odvážnych vysokých skokov či sált. 

 

Viac informácií


BIKE WORLD JASNÁ

ROCKY MOUNTAIN BIKE WORLD je moderný bike park situovaný v srdci Nízkych Tatier. Vďaka svojej rôznorodosti ponúka trate všetkých obtiažností. Využíva prírodné danosti spolu s drevenými prekážkami a terénnymi úpravami poskytuje kvalitné podmienky a priestor. Túto sezónu je bike park dostupný za mimoriadnu akciovú cenu 69 eur na celú sezónu.

 

Viac informácií


EVENTY LETO 2016:

18.6. 2016 SUMMER BATTLE OPENING - ELITE BIKE EDITION: 
Otvorenie letnej sezóny na Chopku. Pokus o prekonanie minuloročného rekordu spoločne odjazdených 630 km na cyklo-trenažéroch. Podarí sa nám prekonať minuloročný rekord, zabicyklujeme spoločne z Chopku až k moru? Pridajte sa k nám na prekonanie rekordu na bike trenažéroch značky ELITE. Na správnosť a platnosť rekordu bude dohliadať komisár Slovenských rekordov.

Viac informácií

24.- 26. 2016 SLOVENSKÝ POHÁR V DOWNHILLE:
Nenechajte si ujsť 3.kolo prestížneho slovenského downhillového preteku v Jasnej. Od piatku 24. 6. do nedele 26.6.2016 bude náročná DH trať ROCKY FACE v Jasnej patriť tým najlepším downhill jazdcom zo Slovenska, Čiech, Poľska či Maďarska.

Viac informácií

DRAČIE NOCI NA CHOPKU: 16.7.2016: DRAKOLYMPIÁDA, 13.8.2016: DRAČÍ PÁTRAČI.
Na Chopku v Rotunde vo výške 2 004 m n. m. opäť ožije liptovská povesť o dobrom drakovi Demiánovi. Rodiny s deťmi čaká večerný vývoz lanovkami na Chopok zo severnej aj južnej strany, nadrozmerná socha trojhlavého draka chrliaceho oheň a dym, bohatý animačný program pre malých aj veľkých, súťaže a výborné strašidelné špeciality. Predpredaj: www.gopass.sk

Viac informácií 

30.7. a 20.8. 2016  SUNSET MOUNTAIN DINNER: V reštaurácií Rotunda na Chopku máte možnosť prežiť jedinečný večer plný neopakovateľných momentov, vychutnať si krásy večernej oblohy a našich hôr.  Vyberte sa na neobyčajnú päťchodovú večeru v reštaurácii Rotunda pri západe slnka. Rezervácie: +421 907 88 66 44

Viac informácií

WELNESS HOTEL GRAND**** JASNÁ - HVIEZDNE LETO: 
Doprajte si hviezdne leto pod taktovkou známich osobností. Každý týždeň v znamení inej hviezdy, môžte si vybrať z týchto tematických pobytov: Horský dobrodruh s Horskou službou a Tatrancom, Športový šampión s Martinou Moravcovou, Televízna hviezda s Andrejom Bičanom, Tanečná superstar v štýle „modern jazz“, “Indiana Jones” víkend, Televízny týždeň s Andrejom Bičanom, Tanečný týždeň v štýle „hip hop a show dance“, Horský dobrodruh, Dračie dni pod Chopkom. 

Viac informácií

HORSKÝ HOTEL SRDIEČKO, CHOPOK JUH - LETNÉ KINO POD HVIEZDAMI:
Ak si radi pozriete dobrý film, na našej terase vás čaká letné kino. Vo vybratých termínoch si môžete po výdatnej večeri a oddychu v našom wellness centre vychutnať dobrý film a chýbať nebudú ani pukance alebo deky na zahriatie. Premietať začíname o 20:30 hod.
Termíny premietania: 9.7., 23.7., 30.7., 6.8., 27.8. a 3.9.

Viac informácií: