Užívajte si májové víkendy
na Chopku!

Počas májových sviatkov a víkendov ste mali jedinečnú možnosť oddýchnuť si u nás s celou rodinou - Vyviezť sa lanovkou z oboch strán Chopku. Na vrchole Vás v reštaurácii Rotunda okrem draka Demiána čakala aj jedinečná jarná grilovačka. Vychutnali ste si výnimočné panorámy Tatier pri tých najchutnejších špecialitách z grillu.


 

Tajné májové želanie

Na terase reštaurácie Rotunda sídli kovová socha trojhlavého draka Demiána, hľadiac na pahorky hôr a ochraňujúc široké pláne pod Chopkom. Siahnite do jedného z jeho dlhých hrdiel a v jednom z nich objavte medený zvonček. Rozihrajte drakovo kovové srdce a vyslovte svoje najtajnejšie májové želanie lásky.


 
 

Máj Lásky čas

Pri svojej ceste na Chopok ste si mohli spraviť romantickú zastávku na Priehybe vo Funibare, kde sme mali pre všetkých zaľúbencov pripravenú špeciálnu ponuku. Za jeden nápoj Bombardino dostanete druhý úplne zdarma. 


 

Vrbické pleso

Po výlete lanovkami sa sa mohli prejsť popri Vrbickom plese, kde si môžete oddýchnuť na lavičkách v tichu lesa a pokochať sa výhľadmi na okolité hrebene Nízkych Tatier.


Máj v Tatrách – ostaňte dlhšie
za polovicu

Máj je plný lásky a z lásky k vám sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Predĺžte si májový víkend so zľavou až 50%. Doprajte si viac relaxu, viac prírody, viac pohody. Príďte si počas májových sviatkov oddýchnuť do Tatier. Rezervujte si u nás májový víkendový pobyt a štvrtkovú a nedeľnú noc máte u nás so zľavou až 50%!