ŠKOLSKÁ SNOWBOARDOVÁ LIGA

v disciplínach "snowboardcross" a "slalom"

 

Termíny: 15.01., 23.01., 13.02.2019

Miesto: DC Snowpark Jasná, lanovka GrandJet


Projekt ŠKOLSKEJ SNOWBOARDOVEJ LIGY sa na Slovensku predstavil po prvýkrát v zimnej sezóne 2018/19 so zámerom prilákať čo najviac školákov na snowboard a ukázať im cestu ako zmysluplne tráviť voľný čas v spojitosti s prírodou s možnosťou objavenia vášne, ktorá už od počiatkov snowboardingu sprevádza nadšencov tohto športu. 

ŠKOLSKÁ SNOWBOARDOVÁ LIGA je organizovaná úsekom snowboardingu SLA a Slovenskou asociáciou športu na školách, ktorá dokázala osloviť stovky škôl s týmto projektom a prilákať deti v školskom veku na snowboard .

 

 


Kedže tento projekt je určený snowboardistom všetkých výkonostných kategórií vo veku od 6 do 18 rokov, tak v sezóne 2018/19 sa budú mať možnosť školáci predviesť, tak isto ako tomu bolo aj minulú zimnú sezónu, v diciplínach slalom a snowboardcross v troch kolách 15.1.23.2. a 13.3. v našom najlepšom zimnom stredisku na Slovensku a to v Jasnej v DC snowparku, ktorý patrí k absolutnej špičke nielen v širšom okolí ale aj za hranicami Slovenska.

Novinkou tejto sezóny je, že ŠKOLSKÚ SNOWBOARDOVÚ LIGU zastrešia silné značky a to v prvom rade DC Snowboarding, značka s dlhoročnou tradícou, ktorá je prezentovaná tými najlepšími snowboardistami s produktami, ktoré po kvalitatívnej aj dizajnovej stránke patria už dlhé roky medzi absolútnu špičku vyrábajúcu snowboardovú a skateboardovú výbavu .

Ďalšou značkou je BOARDPARADISE, sieť slovenských predajní a eshop, ktoré ponúkajú top produkty svetových značiek nielen na snowboard a skateboard, ale aj štýlové a trendové oblečenie na každú príležitosť..

Všetky potrebné informácie týkajúce sa ŠKOLSKEJ SNOWBOARDOVEJ LIGY v sezóne 2018/19 môžete nájsť na webovej stránke www.slovak-ski.sk.


Partneri podujatia