Sobota patrí oddychu a dobrému jedlu. Preto neseďte doma a vyberte sa na predĺžený víkend pod ChopokOkrem letného slniečka a krásnej prírody vás na južnej strane Chopka čakajú tie najkrajšie zážitky.

Ešte pred raňajkami odštartujte deň cvičením. Soboty v hoteli Srdiečko začínajú poriadnou rozcvičkou na hotelovej terase. Kvôli tomu nádhernému výhľadu na Chopok, ktorý sa vám z terasy naskytne, sa ráno oplatí vstať!

A čo cez deň? Grilovačka a dobrá nálada! Viete si prestaviť krajšie strávenú sobotu ako grilovať alebo opekať s rodinou či priateľmi na teraske? Každú sobotu si v hoteli Srdiečko môžete vychutnať špeciality z grilu a deti si môžu opiecť svoju špekačku na otvorenom ohni. Detičky sa zabavia aj v detskom ihrisku pred hotelom a vy môžete celú sobotu relaxovať.

Sobotné večery patria milovníkom dobrý filmov. Na terase hotela Srdiečko vás čaká letné kino. Vo vybratých termínoch si môžete po výdatnej večeri a oddychu v novom wellness centre hotela Srdiečko vychutnať aj dobrý film priamo pod hviezdami. Premietanie začína vždy o 21.00.

Termíny premietania: 1. 8., 15. 8. a 22. 8. 2015


Len za 49€ / 2 osoby

Hotel Srdiečko má pre vás výnimočnú ponúk. Izba pre dvoch s raňajkami a vstupom do wellness centra len za 49€ / noc. Rezervujte si leto plné zážitkov.

Rezervovať pobyt v hoteli Srdiečko:
Len za 49€ / 2 osoby