OTVORTE ZIMNÚ SEZÓNU V JASNEJ VEĽKOLEPO! NAJLEPŠIA PARTY SEZÓNY JE TU PRVÚ DECEMBROVÚ SOBOTU, TENTO ROK V ŠTÝLE THE SHOW MUST GO ON EDITION S PERFEKTOU WORLD QUEEN TRIBUTE BAND QUEENIE!


The Show Must Go On edition

KDE: MUSIC CLUB HAPPY END
KEDY: Sobota, 02. 12. 2017 od 21.00 hod

Príďte otvoriť zimnú lyžiarsku sezónu 2017/2018 v Jasnej a zabavte sa na party vo veľkom štýle! Music club Happy End  sa pod taktovkou skupiny QUEENIE premení na koncert svetovej legendy QUEEN. Show must go on, We will rock you, We are the Champion, Bohemian Rhapsody a iné nesmrteľné hity zahrá kapela QUEENIE. 

QUEENIE - world Queen tribute band reprezentuje absolútnu špičku svojho žánru v celosvetovom meradle, koncertujú po celej Európe, dokonca hrali aj na oslave narodenín královny Alžbety II.

Veľkolepú QUEENIE show budú doprevádzať tí najlepší slovenskí DJ`s. DJ EKG, EAST LUKE a PUBLIK prinesú tanečnú explóziu a sexi tanečnice vo veľkolepých kostýmoch perfektne dotvoria atmosféru fantastického Winter Music Opening!

Oplatí sa zažiť!


VSTUPENKY

Kúp si najlacnejšie vstupné na Winter music opening v predstihu! Prvých 100 ks vstupeniek za najlepšiu cenu 10 eur v predpredaji už počas októbra! 

Vstupenka zakúpená v mesiacicenaonline 
OKTÓBER10 € kúpiť
NOVEMBER15 € 
DECEMBER20 € 

Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GoPass.


Aktivita je realizovaná s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.