OTVORTE ZIMNÚ SEZÓNU V JASNEJ VEĽKOLEPO! NAJLEPŠIA PARTY SEZÓNY JE TU PRVÚ DECEMBROVÚ SOBOTU, TENTO ROK V ŠTÝLE THE SHOW MUST GO ON EDITION S PERFEKTNOU WORLD QUEEN TRIBUTE BAND QUEENIE!


The Show Must Go On edition

KDE: MUSIC CLUB HAPPY END
KEDY: Sobota, 02. 12. 2017 od 21.00 hod


Fotogaléria Winter music opening 2. 12. 2017

 

Príďte otvoriť zimnú lyžiarsku sezónu 2017/2018 v Jasnej a zabavte sa na party vo veľkom štýle! Music club Happy End sa pod taktovkou skupiny QUEENIE premení na koncert svetovej legendy QUEEN. Show must go on, We will rock you, We are the Champion, Bohemian Rhapsody a iné nesmrteľné hity zahrá kapela QUEENIE. 

QUEENIE - world Queen tribute band reprezentuje absolútnu špičku svojho žánru v celosvetovom meradle, koncertujú po celej Európe, dokonca hrali aj na oslave narodenín královny Alžbety II.

Veľkolepú QUEENIE show budú doprevádzať tí najlepší slovenskí DJ`s. DJ EKG, EAST LUKE a PABLIK prinesú tanečnú explóziu a sexi tanečnice vo veľkolepých kostýmoch perfektne dotvoria atmosféru fantastického Winter Music Opening! Zažijete fantastickú tanečnú show Credance – Baroque, vzdušnú akrobaciu Vertigo a hudobné kvarteto Adventure Strings.

Oplatí sa zažiť!


Takto ste si užili Winter Music Opening 2. 12. 2017

 
 

PODUJATIE PODPORILI:
PARTNERS:

Aktivita je realizovaná s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.


***
TOP
2017
HOTEL GRAND **** JASNÁ
Ski-in ski-out Hotel Grand**** ponúka všetkým lyžiarom maximálny komfort. Z izby vybehnite priamo na svah a relaxujte vo wellness s vírivkami priamo pod holým nebom. Ohromia vás neobyčajné výhľady a nadchnú vás aj služby priateľského personálu a excelentná kuchyňa.
***
TOP
2017
HOTEL POŠTA ****
Nápaditá architektúra Hotela Pošta podčiarknutá panorámou Nízkych Tatier prináša dokonalý súzvuk s okolitou prírodou. Nevšedný interiér so závanom avantgardy a rôznorodosťou použitých materiálov je u nás pastvou pre tých, ktorým je blízka „inakosť“.
BOUTIQUE HOTEL TRI STUDNIČKY ****
Dokonalé harmonické prostredie v 1. feng shui hoteli. Absolútne uvoľnenie a relax objavíte v Boutique wellness s prvou horskou plážou a unikátnymi ZEN cvičeniami.