OTVORTE ZIMNÚ SEZÓNU V JASNEJ VEĽKOLEPO! NAJLEPŠIA PARTY ZIMNEJ SEZÓNY JE TU A TO UŽ PRVÚ DECEMBROVÚ SOBOTU. TENTO ROK SA ZABAVÍME V ŠTÝLE POP ART EDITION!


POP ART EDITION

KDE: MUSIC CLUB HAPPY END

KEDY: Sobota, 01. 12. 2018 od 21.00 hod


Príďte otvoriť zimnú lyžiarsku sezónu 2018/201 v Jasnej a zabavte sa na party vo veľkom štýle! Neopakovateľná párty pohltí naozaj každého. Tento rok sa bude niesť v štýle POP ART EDITION.

Show odpália balkánske rytmy v podaní populárnej skupiny MALALATA, ktorá vytvára fúziu medzi balkan beats, gypsy beats, cumbie a reggae.

Veľkolepú show budú doprevádzať tí najlepší slovenskí DJ`s. DJ EKG, EAST LUKE a PABLIK prinesú tanečnú explóziu a sexi tanečnice vo veľkolepých kostýmoch perfektne dotvoria atmosféru fantastického Winter Music Opening!

Oplatí sa zažiť!

 

Aktivita je realizovaná s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.


***
TOP
2017
HOTEL GRAND **** JASNÁ
Ski-in ski-out Hotel Grand**** ponúka všetkým lyžiarom maximálny komfort. Z izby vybehnite priamo na svah a relaxujte vo wellness s vírivkami priamo pod holým nebom. Ohromia vás neobyčajné výhľady a nadchnú vás aj služby priateľského personálu a excelentná kuchyňa.
***
TOP
2017
HOTEL POŠTA ****
Nápaditá architektúra Hotela Pošta podčiarknutá panorámou Nízkych Tatier prináša dokonalý súzvuk s okolitou prírodou. Nevšedný interiér so závanom avantgardy a rôznorodosťou použitých materiálov je u nás pastvou pre tých, ktorým je blízka „inakosť“.
BOUTIQUE HOTEL TRI STUDNIČKY ****
Dokonalé harmonické prostredie v 1. feng shui hoteli. Absolútne uvoľnenie a relax objavíte v Boutique wellness s prvou horskou plážou a unikátnymi ZEN cvičeniami.