WINTER MUSIC OPENING 3.12.2016

 

World Cruise Edition


BMW xDRIVE PRETEK

Počas dňa ste si užili výbornú zábavu na svahu, šťastný výherca si vyšportoval perfektný BMW Cruise M Bike, a ostatným športovcom zapojených do BMW xDRIVE RUN sa ušli taktiež hodnotné ceny, ako herné konzoly Xbox One S 500 GB, elektrospotrebiče Russell Hobbs, skipasy a množstvo ďalších cien!

 

BMW xDRIVE PRETEK PROGRAM:

09:00                    začiatok registrácie
12:45                     koniec registrácie
13:00                     štart pretekov – 1. kolo
13:30                     štart pretekov – 2. kolo
13:45                     3. kolo – na pódiu
1
4:00                     vyhodnotenie
                              a odovzdanie cien

* časy štartov sú orientačné 


XBOX ARÉNA

Novinkou podujatia bola XBOX aréna priamo na svahu, kde vás čakalo 20 stojanov s konzolami a rôznymi hrami, ktoré ste si mohli vyskúšať úplne zadarmo. Opening na snehu tak získal úplne nový virtuálny rozmer.   


SKKI TRIKKE

Bez lyžiarskych topánok, bez viazania a palíc, len tak ako si oblečený a obutý ste bezplatne vyskúšali vychytávku zimnej sezóny SKKI TRIKKE. Postav sa a lyžuj! SKKI TRIKKE - STAND & GO

Pre osoby 40+, prípadne ľudí po úraze či s pohybovými ťažkosťami bol pripravený SKKI TRIKKE = SAFE & FUN, krorý vás zabavil a potešil.


TO NAJLEPŠIE Z WINTER MUSIC OPENING, BMW xDRIVE RUN 2016/2017

 

GENERÁLNY PARTNER PODUJATIA - TELEVÍZIA JOJ


Aktivita je financovaná s finančnou podporou Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej Republiky.


Ideálny pre rodiny s deťmi
Ski-in ski-out hotel Grand ponúka všetkým lyžiarom maximálny komfort. Z izby vybehnite priamo na svah a relaxujte vo wellness s vírivkami priamo pod holým nebom. Ohromia vás neobyčajné výhľady a nadchnú vás aj služby priateľského personálu a excelentná kuchyňa.