Prežite s Vašimi milovanými Valentína v romantickom prostredí Nízkych Tatier. V Jasnej si užijete víkend plný lásky a zábavy! 
Môžete vyhrať skvelé ceny v našej valentínskej súťaži, nakúpiť si v Tatry Motion shopoch, osláviť s nami 1. narodeniny Outletu Demänová alebo si užiť koncert v Happy End Clube!

ZĽAVY V TATRY MOTION SHOPOCH!

Užite si valentínske nákupy v našich shopoch a nájdite si svoje zľavy 5 - 20% aj na romantické darčeky pre vašich milovaných.

PRÁZDNINOVÁ ŠMÝKAČKA

Pri Happy Ende je pre malých aj veľkých pripravená bláznivá prázdninová šmýkačka! Počas víkendu (13. - 14. 2. 2016) sa príďte vyšantiť, pošmýkať a vyhrať!

Vstup do sánkarskej arény je na vlastné riziko!

1. NARODENINY OUTLETU DEMÄNOVÁ!

U nás na Valentína zažijete nákupy a párty v jednom. Pozývame vás na malú nákupnú narodeninovú party do OUTLET DEMANOVÁ kde vás už 13. - 14. februára 2016 čaká welcome drink, narodeninová torta a ku každému nákupu darček!

KONCERT HORKÝŽE SLÍŽE!

Kde sú Horkýže Slíže, tam je zaručená zábava! Nezmeškajte skvelý večer pod taktovkou obľúbenej slovenskej kapely Horkýže Slíže 13. 2. 2016 v Happy Ende.


SLADKÝ VALENTÍN V NAŠICH REŠTAURÁCIÁCH A APRÉS-SKI BAROCH


ĎALŠIE TIPY AKO STRÁVIŤ KRÁSNEHO VALENTÍNA V JASNEJ!

Príďte si aj s Vašou polovičkou užiť rannú romantiku na prázdnych zjazdovkách v Jasnej v podobe skvelého Fresh Tracku!

Zistite o Fresh Tracku viac!

Zažite romantický večer plný chutí a jedinečných chvíľ priamo pod Chopkom! V Sobotu 13. 2. na vás čaká  nezabudnuteľná Tatranská večera zážitkov v reštaurácii Von Roll a starostlivo pripravené 5 chodové menu pri sviečkach a horiacom krbe!

Zistite o Tatranskej večeri zážitkov viac!

Spoločne sa na Valentína odviažte! Po lyžovačke sa príďte večer zabaviť a vyblázniť do FUN ARÉNY!

Zistite o FUN ARÉNE viac!

Nepremeškajte Valentínsky Hurrikán a príďte spoločne osláviť sviatok zamilovaných do Hurricane FactoryUžite si pocit voľného pádu spoločne s tým, koho máte radi. Balíček obsahuje 4,5 min letu. 2 samostatné vstupy a jeden spoločný, kde sa môžete naučiť bozkávať pri rýchlosti okolo 270 km/hod.

Platí v termíne: 10. 02 - 20. 02. 2015

letový čascena
4,5 min.59€