MAXILAND SUMMER PARK MIMO PREVÁDZKY.

V prekrásnom prostredí Nízkych Tatier na Bielej Púti pripravili rodinný zábavný park -MAXILAND Summer park. Na ploche 500 m2  vás čaká kopec atrakcií a zábavy.

Hlavnými atrakciami MAXILAND summer parku sú minigolf, detská biková zóna, skákací hrad, skladačky, detský badminton, pieskoviská, detská šmýkačka, trampolína, detský šach, slack line a najväčšou atrakciu je Summer tubing.

Po výletoch, či turistike si môžete užiť spoločnú zábavu, prípadne si zájsť na skvelý obed do Happy Endu, zatiaľ čo sa vaše deti budú blázniť v našom zábavnom parku.

Summer tubing je zážitková jazda na nafukovacom kolese špeciálne upraveným toboganom. Jedinečný povrch vám umožní hladký a bezpečný sklz. Chcete suchý tobogan pre vaše deti? Neváhajte! Príďte na Bielu Púť a vyskúšajte super atrakciu – summer tubing. Skvelá zábava na celý deň je tu pre vás. Na jazdu nepotrebujete vôbec nič, všetko potrebné dostanete priamo na mieste. Stačí len naskočiť...

Detská bajková zóna je zmenšenou replikou bike parku pre dospelých.  Nenáročné prekážky vašim deťom pripravia kopec zábavy a zdokonalia ich v obratnosti a ovládaní bicykla. Už po pár jazdách sa z nich stanú malí profesionáli. Čoraz populárnejšia detská športová aktivita prichádza aj k nám do Jasnej. Ráno si môžete zajazdiť v Bike World Jasná a poobede učiť svoje deti zdolávať prekážky v Detskej bajkovej zóne.

Minigolf je obľúbeným rekreačným športom pre celú rodinu, ktorý nevyžaduje špeciálne schopnosti, či fyzickú silu a preto je vhodný pre deti aj dospelých. Ponúka rôzne minigolfové dráhy s prekážkami, ktoré musí hráč prekonávať ako pri klasickom golfe.  Úlohou hráča je trafiť loptičku do jamky s čo najmenším počtom zásahov. Pri minigolfe si užijete kopec smiechu a zdravej súťaživosti. Tak čo, kto bude ten najšikovnejší z rodiny?

Príďte sa vyblázniť do MAXILAND Summer parku a zažite nezabudnuteľný deň v krásnom prostredí jedného z najnavštevovanejších horských stredísk na Slovensku. 


Cenník
Deti 0-1 rokovgrátis
Deti 1-18 rokov9€
Dospelý (doprovod)grátis
Tubing/ 1 jazda*1€
Dospelý samostatne od 18 rokov9€

* za tubing sa platí 1€/jazda len v prípade, ak si nezakúpite vstup do Maxiland Summer Park