NOVINKY

Aktuálne novinky zo strediska Jasná
Posilnenie zasnežovacieho systému

Vybudovaním vodných nádrží v lokalite Zadná voda dôjde k čiastočnému zvýšeniu rýchlosti zasnežovania zjazdových tratí na severnej strane Chopku. V prvej etape, ktorá bude zavŕšená v tejto sezóne, budú spustené do prevádzky tri menšie vodné nádrže s regulovaným prietokom a umiestnením za sebou, s akumulovaným množstvom 49 991 m³ vody. V bezprostrednej blízkosti vrchnej nádrže je vybudované moderné technické státie vybavené čerpadlami pre 5 hasičských vozidiel, keďže nádrže plnia aj protipožiarnu funkciu Ešte k výraznému zlepšeniu by malo dôjsť v sezóne 2021/2022 po dobudovaní čerpacej stanice na Otupnom, ktorá zvýši kapacitu zasnežovania o takmer 70%


Nový okruh pre bežecké lyžovanie

V stredisku Jasná sa dlhodobo zaoberáme možnosťami trávenia voľného času aktívnym oddychom. Preto sme radi, že v sezóne 2020/2021 doplníme trasy aj pre milovníkov bežeckého lyžovania- okruh s dĺžkou 3km v lokalite Zadné vody. Trate budú pripravované výlučne na prírodnom snehu. Vzhľadom na nadmorskú výšku nad 1 200m n.m. predpokladáme relatívne vysokú garanciu dostatku snehu a využiteľnosti pripravených trás. Stopu pripravia naše pásové vozidlá (a.k.a. ratraky).


Grocery Grand shop

Nový koncept štýlovej maloobchodnej predajne priamo v Grand Hotel Jasná, ponúkne najmä lokálne produkty najvyššej kvality. Čerstvé mliečne a mäsové výrobky z regiónu, chlebík a pečivo, sypané kávy či čaje, suveníry aj denná tlač obohatia ponuku sortimentu a služieb v našom stredisku.


Test centrum Rossignol

Test centrum Biela púť doplní svoju ponuku o šestnásť párov TOP RACE kategórií lyží značky Rossignol a novým Shop- IN- Shop systémom. 


Spoplatnenie vydania členskej karty gopass

Zimná sezóna 2020/21 prináša návrat k pôvodnému spoplatneniu vydania čipovej karty nového člena vernostného programu GOPASS. Nadmernú spotrebu kariet, opakované a mnohokrát zbytočné vytváranie nových užívateľských kont tých istých osôb spojené s vydávaním nových a nových kariet sme sa rozhodli eliminovať opätovným zavedením poplatku vo výške 2.-eurá. Veríme, že svojej členskej karte budete venovať zodpovedajúcu pozornosť a aj takýmto spoločným zodpovedným prístupom sa nám podarí znížiť spotrebu plastov, produkciu plastového odpadu a v konečnom dôsledku zmenšiť záťaž pre životné prostredie. Uvedený poplatok sa týka vydania novej členskej karty GOPASS ako aj služby ticket replacement-u. Ďakujeme za porozumenie.Prevádzka lanoviek

Aktuálna prevádzková doba lanoviek v Jasnej.

Prevádzka lanoviek →