Letné novinky v Jasnej

Leto je tu! A s ním aj množstvo noviniek, ktoré na vás čakajú v Jasnej.
Ranná joga pri Crystal bare

Počas letnej sezóny sme si pre Vás pripravili skvelú novinku. Začnite deň pozdravom slnku s trénerom jogy a po cvičení si vychutnajte zdravé raňajky. Cvičenie sa bude konať každú sobotu. Zažite zdravé ráno priamo z výhľadom na Chopok. Nemôžete začať lepšie deň, ako vítaním prvých lúčov.

VIAC INFO


Sky picnic

Chcete si užiť nádherné výhľady z lanovky na krásy Horehronia a popritom si vychutnať aj skvelé jedlo? V Jasnej je možné aj toto.

Počas letnej sezóny sme si pre Vás pripravili skvelú novinku v podobe SKY PICNIC. Začnite prípitkom v Rotunde, následne Vás odprevadíme do špeciálnej upravenej luxusnej picnic kabínky, v ktorej si počas 40 min. môžete vychutnávať picnic menu.

VIAC INFO


Člnkovanie

Na Bielej Púti si môžete vychutnať člnkovanie na vodnej hladine jazierka v Jasnej spolu s krásnym výhľadom na Chopok. Okrem člnkov sú k dispozícii aj vodné bicykle. Počas celého leta budete môcť využiť služby požičovne Tatry Motion na Bielej Púti a pripraviť tak ďalší príjemný zážitok svojim blízkym. Využite možnosť aktívneho oddychu v Jasnej a obohaťte svoj výlet do hôr o ďalší rozmer.

VIAC INFO


Horské káry

Mountain káry sú zábavné a hlavne jednoduché na ovládanie. Sú vhodné pre všetky vekové kategórie,od detí vo veku 12 rokov až po dôchodcov. Pri svojej jazde máte k dispozícii dve brzdy na regulovanie rýchlosti, čo vám zaručí jednoducho a bezpečne zdolávať zákruty a nástrahy trate.

V Jasnej máte možnosť zjazdu na káre s prevýšením až 662 metrov a zároveň si užívať panoramatický výhľad na prekrásne Horehronie. Jednoducho zábava pre každého.

VIAC INFO


E-bike požičovňa

Aj v lete 2021 sme pre vás pripravili možnosť požičať si E-biky na Bielej Púti. Objavte krásy Liptova počas pohodlnej jazdy na elektrobicykli. Liptov ponúka svojím návštevníkom veľa krásnych miest a zákutí, pričom ich objavovanie na bicykli je praktické a prospešné pre zdravie. Príďte vyskúšať hit tohoto leta a vydajte sa na výlet plný dobrodružstva. Požičovňu E-bike nájdete na Bielej Púti v okolí crystal baru.

VIAC INFO


Dračia cesta na Chopok

O Demänovskej doline sa oddávna povrávalo, že skrýva mnoho drahocenných pokladov. Nikto sa k nim však neodvážil dostať, pretože ich vraj stráži drak. Aká je pravda? Lesným strážcom chrániacim poklady celej Demänovskej doliny je milý kamarátsky DRAK DEMIÁN. Pripravte sa na putovanie po Demiánových stopách. Netreba sa ničoho báť, pri putovaní spoznáte tajomstvá horskej prírody a zabavíte sa s vaším novým kamarátom - legendou Demänovskej doliny.

VIAC INFOUbytovanie v Jasnej

Ubytujte sa v príjemnom horskom prostredí v Nízkych Tatrách. Lanovky máte v cene ubytovania.

Ubytovanie v Jasnej →

Nové podmienky a pravidlá pred vstupom na lanovky a do prevádzok od 13.9.2021

VIAC INFO