Po vydarených večerných skialp VÝŠĽAPOCH V MINULOROČNEJ LYŽIARSKEJ SEZÓNE sme sa rozhodli opakovať tento športový event v priateľskom duchu AJ V LYŽIARSKEJ SEZÓNE 2017/2018. Každý druhý piatok o 15.30  sa nadšenci skialpinizmu stretnú a vydajú sa jednou z dvoch trás.


KEDY?

Prvý hromadný skialp výšľap bude v piatok 19. januára 2018. V tento deň sa skialp výšľap uskutoční na trase 2: Lúčky - Rovná Hoľa. Štart je o 15:30 z Lúčok, odtiaľ sa bude pokračovať na Rovnú Hoľu. V Snack bare Rovná Hoľa prebehne príjemná debata o skialpe s profesionálnym  inštruktorom, a o 17:30 sa po tej istej trase* spustia účastníci skialp výšľapu späť na Lúčky. O ďalších termínoch hromadného večerného skialp výšľapu Vás budeme informovať prostredníctvom webu a FB. Určite to bude v piatok, ale dáme vám vopred vedieť, ktorý konkrétne.

* účastníci hromadného večerného skialpu su povinní dodržiavať pokyny inštruktora a ski patrol hliadky počas trvania večerného skialpu. Smú sa pohybovať len  na trasách určených inštruktorom a skipatrol hliadkov. V opačnom prípade hrozí kolízia s kotviacimi lanami ratrakov upravujúcich ostatné zjazdovky.

O KOLKEJ?

15.30 začiatok výšľapu zo štartovacieho miesta. 

KDE?

K dispozícii máme dve trasy na hromadný skialp, ktoré budeme pravidelne striedať. 

TRASA 1: Štart - Biela Púť  → Cieľ: Luková 1670 m n. m., 4 km,  Von Roll Restaurant Luková

TRASA 2: Štart - Lúčky  → Cieľ: Rovná Hoľa 1491 m n. m., 3,5 km, Snack Bar Rovná Hoľa

SLEDUJ WEB A FACEBOOK A ZISTI AKOU TRASOU POJDEME!


PRE BEZPEČNÝ SKIALP VÝŠĽAP VÁS PROSÍME O DODRŽIAVANIE POKYNOV SKI PATROL HLIADKY.