GOPASS FESTIVAL

Zimný festival v štýle house a drum´n´bass.

KEDY: 01. - 02. marec 2024
KDE: HAPPY END JASNÁ, Biela púť

Víkend 01. – 02. marca 2024 bude patriť house a drum´n´bass . Poďte sa zabaviť do Happy Endu na najväčšiu párty zimy v Jasnej, na ktorej vystúpia svetoznáme mená ako Wilkinson (UK), Kryder (UK), Venjent (UK), Andrea Pomeje (CZ), Richard Reynolds (CZ) a veľa iných.


GOPASS FESTIVAL

Předprodej vstupů online

PROGRAM

PIATOK

HOUSE / EDM

KRYDER

ANDREA POMEJE  
RICHARD REYNOLDS 

JOHNY DE CITY   •   TAMIRA   

DRAHOSH    •   REDDIT    •    MOKO

SOBOTA

DRUM & BASS

WILKINSON

VENJENT 

COCKROACH   •  BEATY   

BIFIDUS AKTIF   •   DREAMWORKERS
MILA 207   •  NUMA BE   •   RAMIREZ

 

*program change is reserved


INTERPRETI

Wilkinson (UK)

Mark Wilkinson je jedným z najúspešnejších a najkonzistentnejších britských elektronických umelcov posledných piatich rokov. Od malých klubových vystúpení sa tento drum&bass producent dostal k vypredávaniu Brixton Academy a celosvetovým turné so svojimi neuveriteľnými LIVE shows

Kryder (UK)

Britský producent, ktorý si získal široké uznanie vďaka svojim špičkovým  štúdiovým zručnostiam. Kryder si vybudoval bohatý track katalóg plný hymien na kultových značkách, ako sú Armada, Anjuna, Axtone, Black Hole a iné.

Venjent (UK)

Venjent, vlastným menom Vincent Welch, je anglický elektronický a drum&bassový umelec z Londýna. Popularitu si získal remixovaním každodenných zvukov do energických bangrov, najmä skladieb "Open the Door", "Unmask Your Emotions" a "Create Machines".

Richard Reynolds (CZ)

Richard Reynolds je český DJ a producent, ktorý je v súčasnosti rezidentom najmodernejšieho klubu v Českej republike - EPIC Praha. Pravidelne vystupuje po celej českej a slovenskej republike, ale koncertoval aj omnoho ďalej - v Číne, Hongkongu, Chorvátsku, Holandsku a Rakúsku.

Andrea Pomeje (CZ)

DJka Andrea Pomeje z Prahy (Česká republika, Európa) hrá prevažne electro, ktoré je okorenené zmesou prvkov rôznych štýlov a jej skutočnou vášňou je super energetický štýl mixovania EDM.