HAPPY END

Celodenní život, pohodová atmosféra a znamenité pohoštění na svahu pod Chopkem.

V průběhu dne slouží HAPPY END jako výborná SKI IN – SKI OUT restaurace s terasou přímo na svahu pod Chopkem, pod sjezdovkou Biela Púť, s výhledem na dětský areál  Maxiland.

Nachází se mezi nástupnými stanicemi lanovek /A6/ Biela púť - Priehyba, /B3/ Biela Púť - Jasná a /A3/ Grand - Brhliská. Zařízena je ve stylovém prostoru v patře. Příjemný velký interiér je určen pro odpočinek všem, třeba i s lyžáky na nohách. V restauraci je možné pochutnat si na tradičních jídlech, salátech z čerstvé zeleniny, pizzu dostanete na stůl přímo z pece. Přípravu pokrmů můžete sledovat v otevřené kuchyni. Zabavíte se u 2 velkoplošných plátnech umístněných v prostorách restaurace, anebo i při cestě na toaletu, kde najděte vtipné motivy na zdích. Na terase si můžete vychutnat slunečný den a při drincích sledovat své ratolesti v dětském areálu MaxiL and Metlife.

Otevírací doba: 11:00 - 17:30

Po západu slunce se HAPPY END mění na noční arénu HAPPY END MUSIC CLUB, plnou nespoutané zábavy, špičkové hudby, nezapomenutelných ,,eventů" a neopakovatelné atmosféry. Music Club Happy End nabízí program v centru střediska Jasná Nízké Tatry nejen pro lyžaře, snowboardisty a návštěvníky Jasné, ale i pro celou zónu Liptova a severního Slovenska.

Ďalšie info a aktuality nájdeš na happy-end.sk

 

HAPPY END V NOCI

Music Club Happy End ponúka možnosť špičkovej zábavy priamo v centre rezortu Jasná Nízke Tatry nielen pre lyžiarov, snowboardistov a návštevníkov Jasnej, ale tiež pre celú zónu Liptova a severného Slovenska. Priestormi Happy Endu sa po zotmení ozýva skvelá hudba výborných DJov, live kapiel a revivalových skupín cez špičkovú aparatúru FUNKTION ONE. Tu sa zaručene nebudete nudiť!  

Aj túto zimu je pre vás v Happy Ende pripravený bohatý program.

Všetky aktuálne informácie a eventy nájdete na www.happy-end.sk

PRÍBEH O VZNIKU HAPPY ENDu

Music Club Happy End ponúka možnosť špičkovej zábavy priamo v centre rezortu Jasná Nízke Tatry  nielen pre lyžiarov, snowboardistov a návštevníkov Jasnej, ale tiež pre celú zónu Liptova a severného Slovenska.

Iba neuveriteľných 120 dní sa v roku 2011 realizovala stavba Happy End Music Clubu, ktorú projektoval architekt  Ing. Arch. Ján Kromka!  V tom roku sme už otvárali zimnú sezónu v novom a Jasnou znela hudba výborných DJov a  live kapiel . Ponuku celú sezónu  dopĺňali vystúpenia tanečných skupín, spevákov a  známych osobností.

Celý interiér dvojpodlažnej budovy sa pred stavbou premyslel a dotiahol do detailov! Do interiéru sa vstupuje bránou s originálnym dizajnom. Pri tanečnom parkete sú umiestnené  drevené  sochy nadživotnej veľkosti, symbolizujúce písmená H a E, ktoré pre Happy End pripravil slobodný umelec Matúš Kručay. 

Galéria na druhom poschodí a schodiská  majú  kovové zábradlie, ktorého súčasťou je originálne lanovkové lano a ručne kované časti zobrazujúce rajské pokušenie so symbolmi jablka a hada. Galériou prechádzajú tiež uchvacujúce sklenené premostenia pre tanečníkov. Nechýba ani samostatný VIP salónik s krbom, ručne kovaným lustrom, kreslami z červenej kože a  kožušinami. Exkluzivitu dvojposchodovému priestoru dodávajú aj 3 bary a veľkoplošné plátna.