WINTER JASNÁ OPENING 2023.12.2.

VILÁGI ESTE

Hol: HAPPY END zenei klub, CRYSTAL BAR

MIKOR: 2023. 12. 2. (szombat) 20.00 órától.

ITT A TÉLI SZEZON LEGJOBB BULIJA! IDÉN A NAGYSZERŰ DARA ROLLINS-SZAL TÁNCOS STÍLUSBAN BULIZUNK A VILÁG KIADÁSON.

EZT EGYSZERŰEN NEM HAGYHATOD KI JASNÁ-N!

TÉLI JASNÁ-I MEGNYITÓ – VILÁGI ESTE

Jegyek elővételben onlin


DARA ROLINS na WINTER JASNÁ OPENING!

Počas prvého decembrového víkendu v Jasnej to bude žiť! Budeme otvárať novú lyžiarsku sezónu 2023/24, ktorá sa bude niesťv atmosfére svetového pohára žien, ktorý sa koná 20. - 21. januára 2024 v Jasnej! Čaká nás otváračka vo veľkom štýle s bohatým denným aj večerným programom, ktorý začne už od piatka 1. 12. 2023. Program vyvrcholí v sobotu večer s veľkolepou párty WINTER JASNÁ OPENING - SVETOVÝ VEČER. Famózna DARA ROLINS a jej chytľavé hity roztancujú celú Jasnú! Na veľkolepej show vystúpi aj DJ EKG, MILAN LIESKOVSKÝ a MARK DANN, ktorí prinesú tanečnú explóziu a sexi tanečnice vo veľkolepých kostýmoch perfektne dotvoria atmosféru fantastického Winter Jasná Opening!

DARA ROLINS na WINTER JASNÁ OPENING!

Počas prvého decembrového víkendu v Jasnej to bude žiť! Budeme otvárať novú lyžiarsku sezónu 2023/24, ktorá sa bude niesť v atmosfére svetového pohára žien, ktorý sa koná 20. - 21. januára 2024 v Jasnej!  Čaká nás otváračka vo veľkom štýle s bohatým denným aj večerným programom, ktorý začne už od piatka 1. 12. 2023. Program vyvrcholí v sobotu večer s veľkolepou párty WINTER JASNÁ OPENING - SVETOVÝ VEČER. Famózna DARA ROLINS a jej chytľavé hity roztancujú celú Jasnú!
Na veľkolepej show vystúpi aj DJ EKG, MILAN LIESKOVSKÝ a MARK DANN, ktorí prinesú tanečnú explóziu a sexi tanečnice vo veľkolepých kostýmoch perfektne dotvoria atmosféru fantastického Winter Jasná Opening!

REZERVUJTE SI SVOJE UBYTOVANIE A VSTUPENKY UŽ TERAZ!


PARKOLÁS

Az este folyamán a Lúčky P4 parkoló lesz elérhető, ahonnan transzferjárat közlekedik a Happy End előtti Biela Púť-hoz.


PARTNERI