Večerní lyžování

Vždy skvělá lyžovačka v perfektní večerní atmosféře!


Večerné lyžovanie je v prevádzke na zjazdovke Biela Púť 13 s dĺžkou spolu 990 m, denne od 18:00 do 21:00 hod.  K dispozícii je sedačková lanovka Biela Púť-Jasná B3. Počas večerného lyžovania je vám k dispozícii aj Crystal Bar na dojazde zjazdovky Biela Púť, kde zrelaxujete a naberiete nové sily pri dobrej hudbe a drinkoch.

Prevádzku večerného lyžovania, ktorá závisí od snehových podmienok, si môžete overiť na telefónnom čísle INFOCENTRA +421 907 88 66 44, v čase 8:00 až 16:00.


Na večerné lyžovanie môžete využiť služby požičovne Tatry Motion na Bielej Púti, je potrebné si požičať lyžiarsku výstroj vopred.  Zapožičajte si lyžiarsku výstroj pred večerným lyžovaním v čase od 15.00 do 16.00 a výpožičku lyži na nasledujúci deň máte grátis!. Je možné si zapožičať kompletnú lyžiarsku výstroj, sánky, funtools , ski trikkes. Alternatívou večerného lyžovania môže byť netradičný zážitok spojený s nočnou jazdou strediskom a top kulinárskym zážitkom na svahu Tatranská večera zážitkov a Chopok chutí - večera v snehovom kráľovstve.

VEČERNÁ ZIMNÁ ZÁBAVA PRE VŠETKÝCH!



Ceník 
VEČERNÉ LYŽOVANIEDospelí

Senior
Junior

Deti 
Pokladňa v stredisku18€15€13€ 
Online - gopass.travel16€13€12€KÚPIŤ

 



Aktuální provoz lanových drah. Pro nástup ze severní strany na Chopok využijte nástupní místo ZÁHRADKY.

Více