HAPPY END

Búrlivá zábava, pohodová atmosféra a znamenité pohostenie na svahu pod Chopkom.

Obľúbená reštaurácia HAPPY END s rozľahlou terasou s výhľadom na Chopok sa nachádza v blízkosti nástupnej stanice lanovky /A6/ Biela púť - Priehyba. Reštauračná časť sa nachádza v štýlovom drevenom priestore na poschodí. Príjemný veľký interiér je určený pre oddych všetkým. V reštaurácii je možné pochutiť si na tradičných jedlách, šalátoch z čerstvej zeleniny, pizzu dostanete na stôl priamo z pece.  Prípravu pokrmov môžete sledovať v otvorenej kuchyni. Zabavíte sa pri 2 veľkoplošných plátnach umiestnených v priestoroch reštaurácie, alebo aj pri ceste na toaletu, kde nájdete vtipné motívy na stenách. Na terase si môžte vychutnať slnečný deň a pri drinkoch, či kávičke sledovať svoje ratolesti na preliezke patriacej k rodinnej hre Dračia cesta na Chopok

Otváracia doba: 08:30 - 15:30, kuchyňa: 10:00 - 14:30

Po západe slnka sa HAPPY END mení na nočnú arénu HAPPY END MUSIC CLUB, plnú nespútanej zábavy, špičkovej hudby, nezabudnuteľných ,,eventov" a neopakovateľnej atmosféry. Music Club Happy End ponúka program v centre strediska Jasná Nízke Tatry nielen pre návštevníkov Jasnej, ale tiež pre celú zónu Liptova a severného Slovenska.

Ďalšie info a aktuality nájdeš na happy-end.skHAPPY END V NOCI

Music Club Happy End ponúka možnosť špičkovej zábavy priamo v centre rezortu Jasná Nízke Tatry nielen pre lyžiarov, snowboardistov a návštevníkov Jasnej, ale tiež pre celú zónu Liptova a severného Slovenska. Priestormi Happy Endu sa po zotmení ozýva skvelá hudba výborných DJov, live kapiel a revivalových skupín cez špičkovú aparatúru FUNKTION ONE. Tu sa zaručene nebudete nudiť!  

Aj túto zimu je pre vás v Happy Ende pripravený bohatý program.

Všetky aktuálne informácie a eventy nájdete na www.happy-end.sk

PRÍBEH O VZNIKU HAPPY ENDu

Music Club Happy End ponúka možnosť špičkovej zábavy priamo v centre rezortu Jasná Nízke Tatry  nielen pre lyžiarov, snowboardistov a návštevníkov Jasnej, ale tiež pre celú zónu Liptova a severného Slovenska.

Iba neuveriteľných 120 dní sa v roku 2011 realizovala stavba Happy End Music Clubu, ktorú projektoval architekt  Ing. Arch. Ján Kromka!  V tom roku sme už otvárali zimnú sezónu v novom a Jasnou znela hudba výborných DJov a  live kapiel . Ponuku celú sezónu  dopĺňali vystúpenia tanečných skupín, spevákov a  známych osobností.

Celý interiér dvojpodlažnej budovy sa pred stavbou premyslel a dotiahol do detailov! Do interiéru sa vstupuje bránou s originálnym dizajnom. Pri tanečnom parkete sú umiestnené  drevené  sochy nadživotnej veľkosti, symbolizujúce písmená H a E, ktoré pre Happy End pripravil slobodný umelec Matúš Kručay. 

Galéria na druhom poschodí a schodiská  majú  kovové zábradlie, ktorého súčasťou je originálne lanovkové lano a ručne kované časti zobrazujúce rajské pokušenie so symbolmi jablka a hada. Galériou prechádzajú tiež uchvacujúce sklenené premostenia pre tanečníkov. Nechýba ani samostatný VIP salónik s krbom, ručne kovaným lustrom, kreslami z červenej kože a  kožušinami. Exkluzivitu dvojposchodovému priestoru dodávajú aj 3 bary a veľkoplošné plátna.

Všetky web-kamery

Sledujte živý prenos internetovej webkamery a objavujte strediská spoločnosti Tatry Mountain Resorts a.s.

Web-kamery →

Aktuálne informácie zo strediska

VIAC INFO