HOTELY JASNÁ

V cene Vášho pobytu dostanete lístok na lanovky v strediskách Jasná, Vysoké Tatry a vstupy do vodných parkov na Liptove.

HOTEL GRAND JASNÁ****

HOTEL GRAND JASNÁ****

Užite si skvelú rodinnú dovolenku v srdci Jasnej. Lanovka je na skok od hotela, podobne ako reštaurácie, atrakcie či obchody.

CHALETS JASNÁ COLLECTION****

CHALETS JASNÁ COLLECTION****

Šarmantné apartmány vo francúzskom štýle spájajú pravý horský luxus, bezkonkurenčnú polohu v Jasnej a dokonalé súkromie.

HOTEL SRDIEČKO***

HOTEL SRDIEČKO***

Zažite pokojnú dovolenku na južnej strane Chopku v hoteli s nadštandardnou starostlivosťou a pravou horskou atmosférou.

HOTEL TRI STUDNIČKY****

HOTEL TRI STUDNIČKY****

Započúvajte sa do zvuku zurčiaceho potoka v prvom Adult friendly hoteli v Jasnej. Boutique hotel Tri Studničky v Demänovskej doline na úpätí Nízkych Tatier je roky známy ako oáza pokoja a relaxu.

HOTEL SKI**

HOTEL SKI**

Známy hotel osloví milovníkov tradičného ubytovania, športu a dobrého jedla. 40 novozrekonštruovaných izieb priamo pod zjazdovkou v pokojnej lokalite Záhradky

NOC NA CHOPKU

NOC NA CHOPKU

Ak ste milovníkom hôr a hľadáte dobrodružstvo alebo túžite po romantike vo dvojici, u nás nájdete svoj malý raj. Noc na Chopku je synonymom horskej atmosféry a krásnych zážitkov. Maximálne pohodlie na exkluzívnom mieste a výhľad na panorámu Vysokých Tatier či kotliny Slovenska priamo z izieb očarí každého hosťa.

HOTEL LIPTOV**

HOTEL LIPTOV**

Horský hotel Liptov s dlhoročnou tradíciou situovaný priamo v srdci najväčšieho lyžiarskeho strediska Jasná. Svojím prostredím a ponúkanými službami nadchne srdcia všetkých dobrodruhov. Je vhodný na aktívnu dovolenku ale aj oddych a načerpanie energie z prírody priamo v Jasnej.


Pozrite si aj ďalšie hotely siete TMR s lanovkami a vodnými parkami grátis:

Aktuálne informácie zo strediska

VIAC INFO