HOTELY JASNÁ

V cene Vášho pobytu dostanete skipas platný v lyžiarskych strediskách Jasná, Vysoké Tatry a/alebo vstupy do vodných parkov na Liptove.

BOUTIQUE HOTEL POŠTA****

BOUTIQUE HOTEL POŠTA****

Vychutnajte si luxus boutique hotela v centre Jasnej. Jedinečný dizajn hotela a krásne prostredie Jasnej podnietia fantáziu a nabudia každého návštevníka novou energiou.

HOTEL GRAND JASNÁ****

HOTEL GRAND JASNÁ****

Užite si skvelú rodinnú dovolenku v srdci Jasnej. Lanovka je na skok od hotela, podobne ako reštaurácie, atrakcie či obchody.

CHALETS JASNÁ COLLECTION****

CHALETS JASNÁ COLLECTION****

Šarmantné apartmány vo francúzskom štýle spájajú pravý horský luxus, bezkonkurenčnú polohu v Jasnej a dokonalé súkromie.

HOTEL SRDIEČKO***

HOTEL SRDIEČKO***

Zažite pokojnú dovolenku na južnej strane Chopku v hoteli s nadštandardnou starostlivosťou a pravou horskou atmosférou.

HOTEL TRI STUDNIČKY****

HOTEL TRI STUDNIČKY****

Započúvajte sa do zvuku zurčiaceho potoka v prvom Adult friendly hoteli v Jasnej. Boutique hotel Tri Studničky v Demänovskej doline na úpätí Nízkych Tatier je roky známy ako oáza pokoja a relaxu.

HOTEL SKI**

HOTEL SKI**

Známy hotel osloví milovníkov tradičného ubytovania, športu a dobrého jedla. 40 novozrekonštruovaných izieb priamo pod zjazdovkou v pokojnej lokalite Záhradky

NOC NA CHOPKU

NOC NA CHOPKU

Ak ste milovníkom hôr a hľadáte dobrodružstvo alebo túžite po romantike vo dvojici, u nás nájdete svoj malý raj. Noc na Chopku je synonymom horskej atmosféry a krásnych zážitkov. Maximálne pohodlie na exkluzívnom mieste a výhľad na panorámu Vysokých Tatier či kotliny Slovenska priamo z izieb očarí každého hosťa.

Či uz ste si pobyt u nás zakúpili, alebo sa k nám ešte len rozhodnete prísť, každému pribalíme benefit navyše.


Pozrite si aj ďalšie hotely siete TMR s lanovkami a vodnými parkami grátis:

Aktuálna prevádzka lanoviek a zjazdoviek.

VIAC INFO