GENERALI SNOWPARK JASNÁ

Snowpark v Jasnej je jeden z najdlhšie fungujúcich snowparkov nielen na Slovensku ale aj v okolitých krajinách.Snowpark sa nachádza v časti Otupné, na zjazdovke č. 10 Vrbická. 

Tak ako aj predošlé, aj túto sezónu sa môžte v Jasnej tešiť na kvalitný, každodenne udržiavaný snowpark v podaní Slope Shapers Crew.

Shaperi ohlasujú skoky o veľkosti 10, 12 a 10 metrov. Po troch skokových platformách nasleduje jibová časť. K dispozícii budú štyri jibové platformy na ktorých môžeme očakávať viacero prekážok. Podľa slov šéfshapera Mateja Zemanoviča by mali byť k dispozícii tri skoky a deväť jibových prekážok v dolnej časti parku.

O podporu snowparku a chalanov v ňom sa aj tento rok postará DC Shoes.

Na svoje si prídu pokročilí ale aj experti.


Generali Snowpark

Po výstupe z lanovky Grand Jet, v hornej časti sa nachádza Fun Zone plný railov, boxov a menších skokov pre začiatočníkov a pokročilých. Nechýbajú ani klopenky, vlny a tunel pre najmenších. 

Pre bližšie info o výstavbe a podmienkach v snowparku pozrite facebook snowpark jasna.


Generali Fun Zone

FUN ZONE aréna je situovaná v hornej časti zjazdovky č. 10 Vrbická. Príďte sa zabaviť a vyblázniť v špeciálne pripravenej aréne na skoky, klopené oblúky a rôzne prekážky. Je určená pre všetky vekové kategórie, od malých detí až po dospelých. Stačí ak ste pokročilý lyžiar či snowboardista a zábava na snehu sa môže začať! Vstup do nej je bezplatný.
Aktuálna prevádzka lanoviek.

VIAC INFO