Výlety lanovkami na Chopok


Jasná Szlovákia legnagyobb sí központja, nyáron tökéletes célponttá válik családi üdülések számára. A Chopokra 2024 m a t.sz.f. modern felvonókkal jut fel és onnan elindulhat kellemes gerinctórára vagy nyári sétára. A retúrjegy áráért 5 különböző felvonóval utazhat a Chopok túlsó oldalára és vissza, megismerni így a Liptó és Felső-Garam szépségeit egyetlen nap alatt.
Na Chopok z Liptova

Príďte navštíviť Chopok zo severnej liptovskej strany. Z údolnej stanice Biela Púť vás na Chopok vyvezú tri po sebe nadväzujúce lanovky, zatiaľ čo vy si vychutnáte nádherné výhľady na Liptov a protiľahlé Vysoké Tatry. Po ceste máte možnosť využiť množstvo atrakcií v Maxiland summer parku, či jazdu na horských kárach na Bielej Púti a bungee trampolínu na Priehybe.


Na Chopok z Horehronia

Návštevníkov z južnej horehronskej strany na Chopok 2024 m n. m. pohodlne vyvezú dve moderné kabínkové lanovky z údolnej stanice Krupová. Horehronie je kraj kde si oddýchnete! Krásne dlhé doliny, úžasné scenérie, čisté ovzdušie, pokojná atmosféra sú všade na okolo. Milovníci dobrodružstva môžu vyskúšať zjazd na horskej káre z Kosodreviny na Krupovú.Všetky web-kamery

Sledujte živý prenos internetovej webkamery a objavujte strediská spoločnosti Tatry Mountain Resorts a.s.

Web-kamery →