We will open the new ski season 2022/23 on 3rd of December 2022!

We look forward to your visit.

JASNÁ LIVE


OPERATION OF THE SKI RESORT 5.12. - 9. 12. 2022

CABLE CARS:

operation time 8:30 - 15:30
B1 Záhradky - Rovná Hoľa
A6 Biela púť - Priehyba
 

SLOPES:

2b Májová Priehyba – Jasná

13 Biela púť

5 Turistická

1a Pretekárska Priehyba – Záhardky – obmedzené podmienky

2a Májová Rovná Hoľa - Priehyba

CLIENT CENTRES:
Záhradky, Biela Púť

PARKING:
Záhradky, Biela Púť, Koliesko

TATRY MOTION:
Rental a servis Biela Púť
Lyžiarska škola Biela Púť

GASTRO:
Happy End, Crystalbar, Funibar Priehyba


1. 12. 2022 Vyberajte lyže, v sobotu sa vidíme na otvorených zjazdovkách! Po hektických dňoch zasnežovania a plnom nasadení našich pistenmajstrov otvárame lyžiarsku sezónu 2022/23. Už v prvý deň lyžovačky otvoríme  zjazdovky Turistická (č.5), Májová (2b), Biela púť (13) a Lúčky 14). Otvorené s obmedzenými podmienkami budú aj Pretekárska (1a) a Májová (2a). V prevádzke bude nová lanovka Biela púť - Priehyba A6,  Lúčky - Vyhliadka B8, Záhradky - Rovná Hoľa B1, Priehyba - Chopok A1 (bez lyžovania), Krupová - Kosodrevina A5 (bez lyžovania), Kosodrevina - Chopok A2 (bez lyžovania), lyžiarske pásy Biela púť. V prevádzke budú aj požičovne a servisy - Rental a servis Lúčky, Rental a servis Biela Púť, Lyžiarska škola Biela púť. Príďte si užiť prvú lyžovačku novej sezóny už v sobotu 3. decembra. 


29. 11. 2022 Máme za sebou skvelú noc. Vďaka výborným podmienkam sme snežili ostošesť. S príchodom dňa a vyšších teplôt sme väčšinu zasnežovania postupne presunuli na vyššie položené zjazdovky, ale pokračujeme. Ak predpoveď počasia dodrží slovo, k večeru to rozbalíme opäť naplno aj v nižších polohách tak, aby sme mohli všetko pripraviť na otvorenie zimnej sezóny. Držte palce, ostávajú ešte 4 dni.

29.11.2022 Foto zo strediska


Aktuány report zo zasnežovania 27.11.2022. Posledné 3 dni priali zasnežovaniu najmä v nadmorskej výške od 1500m n.m., menej už v nižších polohách. Dobrou správou je, že predpoveď počasia avizuje opäť ochladenie, a to najmä vo večerných hodinách. Prioritou zasnežovania bude trasa z Priehyby na Bielu púť.  Do otvorenia zimnej sezóny ostáva 6 dní.


23. 11. 2022  Čerstvé správy zo zasnežovania! Základná info je, že snežíme kde sa dá a kedy sa dá. Vyššie teploty v nadmorskej výške do 1400m nám síce dali priebežnú stopku, ale sme pripravení opäť spustiť zasnežovanie hneď, keď teploty klesnú. Navyše - posilnili sme sa ešte  o ďalšie dve vrtuľové delá, aby sme mohli snežiť ešte intenzívnejšie. Kam sme sa posunuli, vidíte na infografike. Držte palce, do plánovaného začiatku sezóny ostáva 10 dní!


21. 11. 2022 Najdôležitejšia a najočakávanejšia správa za posledné týždne je tu! Zasnežujeme! Vďaka mrazu od -4 do -8°C sme odštartovali zasnežovanie zjazdoviek v piatok o 16tej hodine. Prvý sneh sme vyrábali celú noc naraz v celej trase Lúčok, Turistickej a Pretekárskej(1A). Po tom, čo teploty vystúpili, sme zasnežovanie cez deň prerušili. Vo vyšších polohách aj napriek mrazu zasnežovanie nebolo spustené kvôli silnému vetru. Predpoveď počasia na najbližšie dni sľubuje mráz najmä vo večerných hodinách, čomu prispôsobíme aj intenzitu a rozsah zasnežovania. Do plánovaného otvorenia sezóny ostáva 12 dní. Držte palce.


You can find the current operation of cable cars and slopes on this page
All web-cams

Watch a live webcam broadcast and discover Tatry Mountain Resorts a.s.

Web-cams →

Current snow conditions

Read more