HOTELS IN JASNÁ

Your price includes a ski pass valid in the ski resorts: Jasná and Vysoké Tatry and/or tickets valid in water parks in the Liptov region.

HOTEL POŠTA

HOTEL POŠTA

Nápaditá architektúra hotela v nadmorskej výške 1 117 m n. m. podčiarknutá panorámou hôr prináša dokonalý súzvuk s okolitou prírodou. Nevšedný interiér so závanom avantgardy a rôznorodosťou použitých materiálov je u nás pastvou pre tých, ktorým je blízka „inakosť“.

HOTEL GRAND

HOTEL GRAND

Svah je na skok od hotela, podobne ako reštaurácie, atrakcie či obchody. Hotel Grand sa nachádza v blízkosti 50 kilometrov upravovaných zjazdoviek, no nie je ideálnou voľbou len pre zimnú dovolenku. Nízke Tatry vás pri pohľade z okna zvolávajú aj na turistiku, cyklistiku či dlhé prechádzky počas celého roka.

CHALETS JASNÁ

CHALETS JASNÁ

Vyberte si pre váš oddych to správne miesto a doprajte sebe i svojej rodine fantastickú dovolenku plnú zážitkov. Zabudnite na hotelové izby a vymeňte ich za chaletové apartmány vybavené samostatnými spálňami, obývačkou, kuchynkou a in-house wellness. Chalety pribudli do portfólia TMR hotelov s cieľom priniesť klientovi rozmanitú ponuku ubytovania s prispôsobenými službami v súkromnom prostredí horskej chaty.

HOTEL SRDIEČKO

HOTEL SRDIEČKO

Hotel Srdiečko s otvoreným srdcom víta svojich hostí už od roku 1958. Jeho príbeh začína na perách poľovníkov, ktorí sa pravidelne vracali do zrubu neďaleko lanovky. Nad vchodom do poľovníckej chatky sa nachádzalo srdce, a tak si poľovníci zvykli hovoriť, že idú hore „DO SRDIEČKA“.

HOTEL 3 STUDNIČKY

HOTEL 3 STUDNIČKY

Boutique hotel Tri Studničky v Demänovskej doline na úpätí Nízkych Tatier je roky známy ako oáza pokoja a relaxu. Wellness s horskou plážou, zážitková gastronómia, harmónia a relax v hoteli dokážu zastaviť uponáhľanú dobu. Doprajte si ničím nerušenú pohodu, čas iba pre seba, pre svoju polovičku, priateľov, či dospelé deti, oddych pri dobrej knihe v hotelovom lobby. Započúvajte sa do zvuku zurčiaceho potoka v prvom ADULT FRIENDLY hoteli v Jasnej.

NOC NA CHOPKU

NOC NA CHOPKU

Ak ste milovníkom hôr a hľadáte dobrodružstvo alebo túžite po romantike vo dvojici, u nás nájdete svoj malý raj. Noc na Chopku je synonymom horskej atmosféry a krásnych zážitkov. Maximálne pohodlie na exkluzívnom mieste a výhľad na panorámu Vysokých Tatier či kotliny Slovenska priamo z izieb očarí každého hosťa.

HOTEL SKI

HOTEL SKI

Od zimy 2021 sa Hotel SKI stáva súčasťou rodiny TMR hotelov. Svojou ski-in/ski-out polohou je ideálny pre nadšencov zimných športov, ktorí určite ocenia zjazdovku iba 50 m od hotela a nástupnú stanicu lanovky priamo na Chopok doslova na pár krokov od hotelovej izby.​


It doesn’t matter whether you have already booked your holiday or you will only decide to join us one day, everyone will get an extra benefit included.


Take a look at other hotels of the TMR Hotels chain with cableways and water parks included:

Aktuálne informácie zo strediska

VIAC INFO