Privátne lekcie Classic

Individuálny prístup profesionálneho inštruktora je ideálny ako pre úplných začiatočníkov tak na zdokonalenie nadobudnutej lyžiarskej techniky. Privátne lekcie je možné zakúpiť si počas celého týždňa a dohodnúť si čas lekcie podľa vlastného výberu (na základe dostupných kapacít inštruktorov). Klasická privátna lekcia trvá 2 hodiny. Na vyžiadanie je možné rezervovať si aj 3, 4 alebo 6-hodinové lekcie, aj na viac dní. Záznam z individuálnej lekcie si môžete odniesť na USB kľúči. 

Lekcie lyžovania sú určené pre dospelých a deti od 3 rokov. Lekcie snowboardingu sú odporúčané od 6 rokov. 

Cena: 2 hodiny za 79€ / osoba
⇒ K tejto lekcii je možné v prípade záujmu doplatiť si aj druhú osobu za 29€.


Privátne lekcie Early Birds

Ak patríte k ranných vtáčatám a milujete na svahu čerstvý menchester, tento produkt je určený práve pre Vás. Vychutnajte si lyžiarske lekcie na svahu hneď z rána, kedy svahy ešte nie sú plné lyžiarov a môžete sa tak naplno venovať zdokonaleniu svojej lyžiarskej techniky.

Lekcia Early Birds sa koná vždy v čase 8:30 – 9:45.

Cena: 1,15 hodiny za 49€ / osoba


Privátne lekcie Night Owl

(počas večerného lyžovania na Bielej Púti)

Ak patríte k skôr k nočným vtákom, využite možnosť výuky s profesionálnym inštruktorom na večernom lyžovaní na osvetlenej zjazdovke Biela Púť. Lekcia Night Owl  sa koná vždy v čase 18:30 – 20:30 na Bielej Púti. Rezervujte si ju na predajnom mieste lyžiarskej školy – Maxiland Biela púť.

Cena: 2 hodiny za 59 € / osoba


Gold Partner 

Ak Vás bežná lyžovačka nudí alebo ak vám chýba partner na svahu, máme lyžovačku pre náročnejších plnú výhod - GOLD PARTNER s kompletným servisom. Celodenná lyžovačka, počas ktorej si zdokonalíte lyžiarsky štýl, zahŕňa prednosť na všetkých vlekoch bez čakania v radoch, inštruktora a sprievodcu na tratiach, natočenie videa z výuky a jeho vyhodnotenie, úschovňu a zapožičanie najnovších modelov TOP triedy lyží.

Cena: 4 hodiny za 145 € / osoba