Školské výlety a organizované skupiny mládeže


Ak aj vy uvažujete nad správnym miestom pre nezabudnuteľný výlet pre vašich žiakov a študentov, napíšte e-mail na info@jasna.sk alebo zatelefonujte na +421 907 88 66 44!

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. totiž vo svojich strediskách pripravila program pre všetkých školákov aj škôlkarov.


Výlet lanovkami z oboch strán Chopka a horská turistika v nádhernom prostredí Nízkych Tatier

Zdolajte spoločne so spolužiakmi druhý najvyšší vrch Nízkych Tatier – Chopok (2 024 m n.m.) alebo sa naň pohodlne vyvezte lanovkami. Z južnej strany si vychutnajte výhľad na Horehronie ako na dlani z modernej kabínkovej lanovky z Krupovej a Kosodreviny. Vydajte sa na hrebeňové túry alebo si vychutnajte nenáročné prechádzky v prírode. 
V termíne od 16.8.2023 do odvolania počas celého roka s výnimkou zimnej sezóny od 23.12. 2023 do 13.3. 2024, si  môžete rezervovať školský výlet za 14 €. V prípade záujmu napíšte e-mail na info@jasna.sk alebo zatelefonujte na +421 907 88 66 44 (pre overenie prevádzky lanoviek)! Školské výlety a organizované skupiny mládeže platia počas dennej prevádzky lanových dráh v dňoch PO-NE. 


CENA SPIATOČNÉHO VÝLETU LANOVKAMI 14€ / OSOBA

Lístok platí na jazdu štyrmi lanovkami až na údolnú stanicu lanoviek na opačnej strane Chopka a späť rovnakou trasou.

Výlet zahŕňa jazdu týmito lanovkami:

  • Biela púť- Priehyba /A6/
  • Priehyba - Chopok /A1/ Funitel
  • Krupová - Kosodrevina /A5/
  • Kosodrevina - Chopok /A2/

Nástupné miesta a pokladne:

  • Chopok Sever: Biela púť- /A6/
  • Chopok Juh: Krupová /A5/

UBYTOVANIE V STREDISKU JASNÁ

V rámci strediska Jasná je možné využiť aj  ubytovacie kapacity v Hoteli Liptov a v Hoteli SKI 

pre žiakov I.stupňa ZŠ od 30€/dieťa/noc (ubytovanie + strava 5 x denne)

pre žiakov IL.stupňa ZŠ od 33€/dieťa/noc (ubytovanie + strava 5 x denne)

pre študentov SŠ od 33€/študent/noc (ubytovanie + strava 3 x denne)

Cena platia pri obsadení izby 4 osobami. Ceny platia pre školské pobyty realizované počas týždňa s nástupom v nedeľu/pondelok a odchodom najneskôr v piatokTERMÍN PLATNOSTI AKCIE:

od 16.8.2023 do odvolania počas celého roka s výnimkou zimnej sezóny od 23.12. 2023 do 13. 3. 2024


Aktuálna prevádzka lanových dráh


Obedy pre školské výlety

Obedy pre školské výlety a organizované skupiny mládeže sú zabezpečené v reštaurácii Happy Ende na Bielej Púti.
Cena obedu je 8 Eur (polievka + hlavné jedlo).


PODMIENKY ZÍSKANIA ZVÝHODNENEJ CENY

1) Cena akcie Organizované skupiny mládeže a školské výlety platí počas celého roka s výnimkou zimnej sezóny od 23.12. do 13.3. v strediskách Jasná Nízke Tatry a Vysoké Tatry.
2) Táto ponuka platí pre žiakov a študentov materských, základných a stredných škôl vo veku do 18,99 rokov, školy v prírode, letné tábory, centrá voľného času a iné skupiny s deťmi, rovnako aj pre športové kluby a ich členov.
3) Podmienkou získania zvýhodnenej ceny je zaslanie objednávky emailom na emial infocentier. Objednávku je potrebné uskutočniť min. 2 dni vopred.
4) Originál vytlačeného a potvrdeného formulára (na stiahnutie na webových stránkach stredísk www.jasna.sk a www.vt.sk v sekcii cenník_špeciálne ponuky) s pečiatkou organizátora a podpisom zodpovednej osoby je potrebné odovzdať na pokladni Infocentra pri zakúpení cestovných lístkov na lanovky v deň príchodu.
5) Podmienkou získania zvýhodnenej ceny je jednorazový hromadný nákup pre skupinu minimálne 10 platiacich osôb.
6) 1 dospelá osoba ako dozor grátis na každú začínajúcu 10-tku platiacich osôb. Dozor navyše platí podľa aktuálne platného cenníka lanových dráh. Maximálny počet detí v skupine nie je obmedzený.
7) Zľavy nie je možné kumulovať.
8) Ceny sú bez akejkoľvek dopravy do stredísk.
9) Zmeny vyhradené.

* cena za školské výlety je 14€ za splnenia všetkých podmienok. V prípade nesplnia niektorej z vyššie uvedených podmienok sa cena navýši o 2 €.

MENEJ OSÔB:
Nižší počet osôb organizovanej skupiny mládeže alebo školského výletu ako 10 sa nepovažuje za organizovaný výlet. Pre skupinu s nižším počtom ako 10 platí cena podľa pultového cenníka.Aktuálna prevádzka lanoviek.

VIAC INFO