Deň detí v Jasnej

DÁTUM: sobota 1. 6. 2024
ČAS: 10:00 - 15:00
LOKALITA: ROTUNDA CHOPOK
PROGRAM NA ROTUNDE: ZADARMO


Príďte osláviť Deň detí do Jasnej! Pripravili sme pre vás veselý a pestrý program v reštaurácii ROTUNDA, pri ktorom sa zabavia nielen detičky ale aj vy dospelí. Tešiť sa môžete na tvorivé dielne, divadlo NAtraKY, detský folklórny súbor Ďumbier, maľovanie na tvár, školu tanca, zapletanie vlasov street hair, a iné zaujímavé aktivity. Prežite krásny deň v prírode so svojou rodinou, vychutnajte si výlet lanovkami, a popri tom sa zabavte na skvelom programe.

Ako darček pre deti* k ich sviatku sme pripravili jednodňový obojsmerný lístok na lanovku za špeciálnu cenu 1€ 

*akcia platí pre deti do veku 11,99 rokov

Súťažíme počas celého dňa!

Za účasť na každej aktivite na tvorivých dielňach získava každé dieťatko pečiatku na kartičku, ktorú si v úvode vyzdvihne na klientskom centre. V závere vám ju vymeníme za milý darček. A to nie je všetko! V závere programu, po skončení divadielka vyžrebuje moderátor jedného, ktorý vyhrá hlavnú cenu pobyt v TMR hotels. Do Jasnej sa na Deň detí oplatí prísť! Najvýhodnejšie lístky na lanovku

do Jasnej nakúpite online na gopass.travel


Tešiť sa môžete:

  • výlet lanovkami pre deti do 11,99 rokov za 1 Eur
  • divadlo NAtraKY
  • tvorivé dielne
  • maľovanie na tvár
  • detský folklórny súbor Ďumbier
  • škola tanca
  • súťaže o super cenyDivadlo NAtraKY

Divadlo NAtraKY v Jasnej odohrá rozprávku Ako namaľovať dúhu. Svet nie je čiernobiely, ale farebný...Sadneme si spolu na mračno a zaletíme až do krajiny Zázračno, kde pomôžeme popletenej čarodejnici pozbierať stratené farby, aby opäť mohla nakresliť dúhu. Na to ale musíme poznať čarovné slovíčka, byť usilovný, odvážny a úctivý.

 


Maľovanie na tvár a zapletanie vlasov Street hair

Počas dňa si budú môcť detičky nechať namaľovať na tvár rôzne obrázky a zapliesť vlasy v štýle Street hair. Od jednoduchých vrkôčikov až po komplikované - máme niečo pre každého. 

Ďalšie zaujímavé aktivity pre deti v Jasnej

Vrbické pleso

Vrbické pleso je ľadovcové pleso a najväčšie prirodzené jazero v Nízkych Tatrách. Leží vo výške 1 113 m n. m. v hornej západnej časti Demänovskej doliny.

Zisti viac

Lutonského promenáda

Promenáda Lutonského spĺňa funkciu bezpečného prepojenia medzi lokalitami  chata Bjorson  – konečná stanica Biela Púť a zároveň je to náučný chodník histórie  cestovného ruchu a lyžiarskeho strediska. 

Zisti Viac


Partneri

Aktuálne informácie zo strediska

VIAC INFO