SKI SCHOOL TATRY MOTION

Lyžiarska škola Tatry Motion Nízke Tatry zabezpečuje v stredisku Jasná kvalitnú výučbu lyžiarov a snowboardistov od začiatočníkov až po expertov, pre všetky vekové kategórie - deti od troch rokov až po dôchodcov, pretože vek je u nás len relatívnou veličinou.

Lyžiarska škola Tatry Motion Nízke Tatry pôsobí pod Chopkom v stredisku Jasná Nízke Tatry už viac ako 15 rokov. Je nástupcom lyžiarskej školy Snowsportschool Jasná, neskôr NTC Jasná a Lyžiarska škola Jasná. Pod značkou Tatry Motion pôsobí od sezóny 2009/2010. V celej svojej histórii naše služby využilo viac ako 200 000 klientov rôznych národností.

Inštruktori lyžiarskej školy Tatry Motion sú pre klientov nielen učiteľmi, ale aj ich sprievodcami po stredisku a spoločníkmi počas ich pobytu na svahoch po hrebeňom Nízkych Tatier. Približujú im základy lyžiarskej a snowboardovej techniky tak, aby sa klient cítil na zjazdovke bezpečne, sebaisto a aby si jazdu na lyžiach či snowboarde vedel naplno užiť. Zároveň sa naši inštruktori snažia predať každému klientovi zásady správania sa na zjazdovkách.

Služby lyžiarskej školy je možné zakúpiť v ktorejkoľvek prevádzke Tatry Motion v stredisku Jasná Nízke Tatry.


VYBERTE SI LEKCIU


LYŽIARSKE KURZY

Za bezkonkurenčnú cenu poskytujeme tiež inštruktorov pre žiakov a študentov materských, základných a stredných škôl a ich školské lyžiarske kurzy a výcviky. Viac v sekcii lyžiarske kurzy.

MAXILAND ARÉNA

Lyžiarska škola disponuje vlastnými začiatočníckymi arénami s názvom Maxiland, a to na Bielej púti, Lúčkach a na Krupovej, ktoré sú vybavené lyžiarskymi dopravníkovými pásmi a modernými didaktickými a metodickými pomôckami na výuku lyžovania a snowboardingu.

Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GOPASS.

KONTAKT

Office lyžiarska škola Tatry Motion

LokalitaKontakt
Biela Púť (Maxiland Shop - Centrum Jasná)+421911565842 
skischool@jasna.sk

Prevádzky lyžiarskej školy Tatry Motion

LokalitaKontakt
Biela Púť - Maxiland Shop (Centrum Jasná)+421911565842
maxiland.bielaput@tatrymotion.sk
Lúčky – Maxiland Shop+421911403971
maxiland.lucky@tatrymotion.sk
Krupová (Chopok  Juh) – Maxiland+421911021019 
maxiland.krupova@tatrymotion.sk

 

Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GOPASS.

Dňa 28.9. 2020 bude stredisko Jasná z dôvodu odstávky elektrickej energie uzatvorené.

VIAC