CHOPOK CHUTÍ

Mágia hôr a Láska hory prenáša

Dátum:
Chopok chutí - Mágia hôr: 29. 12. 2022
Chopok chutí - Láska hory prenáša: 11. 2. 2023, 18. 2. 2023
Miesto:
panoramatická reštaurácia Rotunda 2004 m n. m.
Čas: od 18.00
6 – chodová zážitková večera


Neopakovateľný zážitok na celý život!

Netradičný večer plný prekvapení, ktorý pohltí všetky vaše zmysly.

Rozprávkový večer, ktorý zažijete len raz za život. V zimnej rozprávkovej krajine na Chopku v nadmorskej výške 2024 m n.m.
Nechajte sa uniesť alebo uneste tých, na ktorých vám záleží, mimo realitu. Nad oblaky, nad vrcholky hôr. Na miesto, kde nič nie je skutočné. Preneste sa do rozprávky a zažite nečakané. Do sveta fantázie vás vyvezie najmodernejšia lanovka na Slovensku. Privezie vás do úplne inej reality zimnej krajiny na Chopku. Čarovná noc v nadmorskej výške cez 2000 m môže začať!
Nechajte sa strhnúť netradičnými chuťami, vôňami a krásou raja uprostred hôr. Viac vám neprezradíme. Možno len toľko, že na tento večer budete ešte dlho spomínať.
Magický zážitkový večer potrvá približne 4 hodiny. Užiť si ho môžete v dobrej spoločnosti alebo ho darujte tým, ktorí majú radi naopakovateľné zážitky. Vianočný darček, darček k výročiu či k narodeninám, odmena za pracovné úspechy. Na to všetko sa hodí edícia "Mágia hôr", ktorá sa koná 29.12.2022. Pre všetkých zaľúbencov, sú pripravené dva špeciálne večery "Láska hory prenáša" vo februári. Oslava Valentína, žiadosť o ruku, spoločné výročie, či oslava narodenia dieťaťa? Čo viac si môžete priať, ako spoločne strávený čas na výnimočnom mieste.Chopok chutí cenník

Oplatí sa byť rýchly! Prvých 20 vstupov v ponuke za zvýhodnenú cenu!

TERMÍN Predpredaj prvých 20 vstupovOnline predaj bežná cenaOffline predaj
29.12.2022Vypredané90 Eur95 Eur
11.2.2023Vypredané90 Eur95 Eur
18.2.202376 Eur90 Eur95 Eur

Vývoz sa uskutočňuje v čase 18:00 len zo severnej strany Jasnej (Biela Púť). Stretnutie na večeru sa uskutočňuje v Crystal bare, kde je potrebné byť 15 minút pred časom odchodu lanovky.

Garantujeme 100% vrátenie peňazí v prípade, že služba nebude môcť byť prevádzkovateľom poskytnutá z dôvodu aktuálne platných epidemiologických opatrení UVZ SR. Platí počas priaznivých poveternostných podmienok, právo na zmeny vyhradené. Pri požiadaní vopred je možné menu prispôsobiť dietnym špecifikám (vegetariánske, bezlepkové, bezlaktózové a pod.)
Viac informácií v Infocentre Biela Púť: +421 907 88 66 44, info@jasna.sk.


Podmienky podujatia

  • Konanie akcie v závislosti od počtu prihlásených (Minimálny počet osôb na konanie akcie je 40 a maximálny 80).
  • Cena zahŕňa: welcome drink v Hotel Pošta bare, vývoz lanovkou z Bielej púte na Chopok a späť, 6-chodové menu + welcome drink)
  • Dĺžka trvania akcie je približne 4 hodiny vrátane času na prepravu, a gastronomického zážitku
  • Vývoz sa uskutočňuje v čase 18:00 len zo severne aj južnej strany. Stretnutie na večeru sa uskutočňuje v Hoteli pošta a v Summer bar Krupová, kde je potrebné byť 15 minút pred časom odchodu lanovky. 
  • Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeny určených dní a/alebo časov pre využívanie služby Chopok chutí, ako aj zrušenie poskytovania služby Chopok chutí, v určitých dňoch alebo celosezónne, a to kedykoľvek počas zimnej sezóny 2022/23, a vrátane dňa, v ktorom sa má služba Chopok chutí, v termíne do 12:00 hod. daného dňa z dôvodu nenaplnenia minimálnej kapacity a/alebo z akýchkoľvek prevádzkových dôvodov.
  • Poskytnutá služba je zo strany objednávateľa po uhradení nestornovateľná. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za náklady, spojené zo zrušením služby.

Storno podmienky:

  • Zrušenie eventu zo strany prevádzkovateľa - Z dôvodu zrušenia eventu Chopok chutí zo strany spoločnosti TMR, a.s. má klient nárok na poskytnutie náhradného termínu alebo vrátenie finančných prostriedkov za uhradený event v plnej výške.
  • Zrušenie eventu zo strany zákazníka - Odstúpenie od zmluvy z akýchkoľvek dôvodov alebo bez uvedenia dôvodu na strane zákazníka nie je možné.

Zážitková ponuka

Zistite, čo všetko môžete zažiť počas svojho pobytu v Jasnej.

Ponuka zážitkov →

Nástupné miesto na Chopok zo severnej strany sú Záhradky.

VIAC INFO