LYŽIARSKE KURZY

Stredisko Jasná ponúka výhodné podmienky na zorganizovanie lyžiarskych kurzov pre všetky typy základných, stredných a vysokých škôl.

NAJLEPŠIA LYŽOVAČKA V JASNEJ

Jasná ako najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku garantuje perfektnú lyžovačku s množstvom zážitkov. Privíta vás panoramatická reštaurácia ROTUNDA s ubytovaním priamo na Chopku, 23 najmodernejších lanoviek a vlekov, medzi nimi Funitel aj 15-miestna kabínková lanovka až na Chopok, vyše 50 km zjazdoviek, komplexné služby a kvalitné gastro zariadenia. V úseku lokality Biela Púť - Priehyba, si lyžiari od zimnej sezóny 2022/23 užíjú komfortný prestup na Chopok vďaka novej kabínkovej lanovke A6.
Strediská TMR prinášajú pre žiakov na lyžiarskych kurzoch aj možnosť využitia profesionálneho licencovaného lyžiarskeho inštruktora za výhodné ceny. Žiakom tak garantujeme pokrok v správnej výučbe lyžovania.


Cenník lyžiarske kurzy


Dokumenty na stiahnutie pre lyžiarske kurzy 2022/23


PODMIENKY

Cena pre lyžiarske kurzy platí počas celej zimnej sezóny 2022/2023 okrem termínov 24. 12. 2022 - 7. 1. 2023.

Viac

REZERVÁCIA - Jasná sever
REZERVÁCIA - Jasná juh

UPOZORNENIE

Lyžiar mladší ako 15 rokov je povinný na lyžiarskej trati chrániť si hlavu riadne upevnenou ochrannou prilbou. 

Osoba, ktorá organizuje činnosť na lyžiarskej trati, je povinná zabezpečiť, aby osoba mladšia ako pätnásť rokov mala oblečený reflexný bezpečnostný odev alebo na sebe viditeľne umiestnené reflexné bezpečnostné prvky.Aktuálna prevádzka lanoviek a zjazdoviek.

VIAC INFO