CHOPOK CHUTÍ

Mágia hôr

Dátum:
3. 2. 2024
17. 2. 2024
2. 3. 2024
Miesto: panoramatická reštaurácia Rotunda 2004 m n. m.
Čas: od 18.00
6 – chodová zážitková večera


Chopok chutí - mágia hôr

 kúpiť online


Neopakovateľný zážitok na celý život!

Netradičný večer plný prekvapení, ktorý pohltí všetky vaše zmysly.

Rozprávkový večer, ktorý zažijete len raz za život. V zimnej rozprávkovej krajine na Chopku v nadmorskej výške 2024 m n.m.
Nechajte sa uniesť alebo uneste tých, na ktorých vám záleží, mimo realitu. Nad oblaky, nad vrcholky hôr. Na miesto, kde nič nie je skutočné. Preneste sa do rozprávky a zažite nečakané. Do sveta fantázie vás vyvezie najmodernejšia lanovka na Slovensku. Privezie vás do úplne inej reality zimnej krajiny na Chopku. Čarovná noc v nadmorskej výške cez 2000 m môže začať!
Nechajte sa strhnúť netradičnými chuťami, vôňami a krásou raja uprostred hôr. Viac vám neprezradíme. Možno len toľko, že na tento večer budete ešte dlho spomínať.
Magický zážitkový večer potrvá približne 4 hodiny. Užiť si ho môžete v dobrej spoločnosti alebo ho darujte tým, ktorí majú radi naopakovateľné zážitky. Vianočný darček, darček k výročiu či k narodeninám, odmena za pracovné úspechy.Chopok chutí cenník

TERMÍN Limitovaný predpredaj*Online predaj bežná cenaOffline predaj
03. 02. 202486 Eur95 Eur99 Eur
17. 02. 202486 Eur95 Eur99 Eur
02. 03. 202486 Eur95 Eur99 Eur


* Prvých 20 vstupov na každý termín za zvýhodnenú cenu 86 Eur.

 

 

 

 

 


Vývoz sa uskutočňuje v čase 18:00 len zo severnej strany Jasnej (Biela Púť). Stretnutie na večeru sa uskutočňuje v Crystal bare, kde je potrebné byť 15 minút pred časom odchodu lanovky.

Garantujeme 100% vrátenie peňazí v prípade, že služba nebude môcť byť prevádzkovateľom poskytnutá z dôvodu aktuálne platných epidemiologických opatrení UVZ SR. Platí počas priaznivých poveternostných podmienok, právo na zmeny vyhradené. Pri požiadaní vopred je možné menu prispôsobiť dietnym špecifikám (vegetariánske, bezlepkové, bezlaktózové a pod.)
Viac informácií v Infocentre Biela Púť: +421 907 88 66 44, info@jasna.sk.


Podmienky podujatia

  • Konanie akcie v závislosti od počtu prihlásených (Minimálny počet osôb na konanie akcie je 40 a maximálny 80).
  • Cena zahŕňa: welcome drink v Crystal bare, vývoz lanovkou z Bielej púte na Chopok a späť, 6-chodové menu + welcome drink)
  • Dĺžka trvania akcie je približne 4 hodiny vrátane času na prepravu, a gastronomického zážitku
  • Vývoz sa uskutočňuje v čase 18:00 len zo severnej strany. Stretnutie na večeru sa uskutočňuje v Crystal bare, kde je potrebné byť 15 minút pred časom odchodu lanovky. 
  • Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeny určených dní a/alebo časov pre využívanie služby Chopok chutí, ako aj zrušenie poskytovania služby Chopok chutí, v určitých dňoch alebo celosezónne, a to kedykoľvek počas zimnej sezóny 2023/24, a vrátane dňa, v ktorom sa má služba Chopok chutí, v termíne do 12:00 hod. daného dňa z dôvodu nenaplnenia minimálnej kapacity a/alebo z akýchkoľvek prevádzkových dôvodov.
  • Poskytnutá služba je zo strany objednávateľa po uhradení nestornovateľná. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za náklady, spojené zo zrušením služby.

Storno podmienky:

  • Zrušenie eventu zo strany prevádzkovateľa - Z dôvodu zrušenia eventu Chopok chutí zo strany spoločnosti TMR, a.s. má klient nárok na poskytnutie náhradného termínu alebo vrátenie finančných prostriedkov za uhradený event v plnej výške.
  • Zrušenie eventu zo strany zákazníka - Odstúpenie od zmluvy z akýchkoľvek dôvodov alebo bez uvedenia dôvodu na strane zákazníka nie je možné.

Zážitková ponuka

Zistite, čo všetko môžete zažiť počas svojho pobytu v Jasnej.

Ponuka zážitkov →

Aktuálna prevádzka lanoviek.

VIAC INFO