Chopok chutí pri západe slnka

Jasná leto 2022


Dátum: 23. 7., 13. 8., 27. 8. 2022
Miesto:
panoramatická reštaurácia Rotunda 2004 m n. m.
Čas: od 18.00


Zažite neopakovateľný večer v príjemnej spoločnosti v panoramatickej reštaurácii ROTUNDA 2004 m n.m. na Chopku. Príďte si vychutnať jedinečnú večeru počas západu slnka.  Dobrodružstvo začína už počas jazdy lanovkou, ktorá Vás na vrchol Chopka dopraví. Na konci tejto cesty Vás čaká zážitková 6-chodová večera z dielne špičkového šéfkuchára a sprievodný zážitkový program.

Chopok chutí v panoramatickej reštaurácii ROTUNDA 2004 m n.m. na Chopku trvá približne 4 hodiny vrátane času na prepravu a gastronomického zážitku.

Harmonogram:

 • 17:45 hod. - stretnutie v Hotel Pošta Bar/Chopok Sever, 17:45 hod. - stretnutie v Summer bar Krupová/ Chopok Juh
 • 18:00 hod. - vývoz lanovkou na Chopok
 • 18:30 hod. - 6 – chodová večera
 • Počas večera živá hudobná produkcia

MENU 27. 8. 2022

Degustačná večera by PAVOL SEKÉR

Pstruh, Maslo, Pohánka, Kaviár
-
Paradajka, Čerešne, Fenikel, Kôpor
-
Baklažán, Vajíčko, Vršatec, Cesnak
-
Jeseter, Mladé zemiaky, Divoké byliny, Ríbezle
-
Jahňacie, Hrášok, Pistácie, Mäta
-
Malina, Malina, Malina


Chopok chutí pri západe slnka

TERMÍN Online nákup
27. 08. 202285 Eur

 

Vývoz sa uskutočňuje v čase 18:00 len zo severnej aj južnej strany Jasnej (Biela Púť/Krupová). Stretnutie na večeru sa uskutočňuje v Hotel Pošta bare/ Summer bar Krupová, kde je potrebné byť 15 minút pred časom odchodu lanovky.
Deti do 15 rokov nemajú nárok na zľavu. Viac informácií v Klientskom centre Biela Púť: +421 907 88 66 44, info@jasna.skCenník

 Online predajNákup
Predaj online 85€/ osobakúpiť

*Cena v bežnom predaji od 27. 6. 2022 bude 85 Eur
Termíny: 23. 7., 13. 8., 27. 8.  2022

Podmienky podujatia

 • Konanie akcie v závislosti od počtu prihlásených (Minimálny počet osôb na konanie akcie je 40 a maximálny 80).
 • Cena zahŕňa: welcome drink v Hotel Pošta bare/ Summer bar Krupová bare, vývoz lanovkou z Bielej púte/Krupovej (6-chodové menu + welcome drink) 
 • Dĺžka trvania akcie je približne 4 hodiny vrátane času na prepravu, a gastronomického zážitku
 • Vývoz sa uskutočňuje v čase 18:00 len zo severne aj južnej strany. Stretnutie na večeru sa uskutočňuje v Hoteli pošta a v Summer bar Krupová, kde je potrebné byť 15 minút pred časom odchodu lanovky. 
 • Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeny určených dní a/alebo časov pre využívanie služby Chopok chutí, ako aj zrušenie poskytovania služby Chopok chutí, v určitých dňoch alebo celosezónne, a to kedykoľvek počas letnej sezóny 2022, a vrátane dňa, v ktorom sa má služba Chopok chutí, v termíne do 12:00 hod. daného dňa z dôvodu nenaplnenia minimálnej kapacity a/alebo z akýchkoľvek prevádzkových dôvodov.
 • Poskytnutá služba je zo strany objednávateľa po uhradení nestornovateľná. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za náklady, spojené zo zrušením služby.

Storno podmienky:

 • Zrušenie eventu zo strany prevádzkovateľa - Z dôvodu zrušenia eventu Chopok chutí zo strany spoločnosti TMR, a.s. má klient nárok na poskytnutie náhradného termínu alebo vrátenie finančných prostriedkov za uhradený event v plnej výške.
 • Zrušenie eventu zo strany zákazníka - Odstúpenie od zmluvy z akýchkoľvek dôvodov alebo bez uvedenia dôvodu na strane zákazníka nie je možné.

Zážitková ponuka

Zistite, čo všetko môžete zažiť počas svojho pobytu v Jasnej.

Ponuka zážitkov →

Aktuálna prevádzka lanových dráh. Nástupné miesto na Chopok zo severnej strany sú Záhradky.

VIAC INFO