Leto v Happy End Jasná

Leto v Happy End Jasná

Poriadna nálož zábavy v Happy Ende počas celého leta 2022!

Leto v Happy Ende bude poriadne divoké! Pripravili sme pre Vás tie najlepšie párty s nadupaným programom. Prvú letnú párty HOT NIGHT odštartujeme vo veľkom štýle so sexi striptérmi s Hot Dance Men Strip Show. Milé dáme to si nemôžete nehať újsť! Ďalšiu párty v Happy Ende odpáli ELECTRO DANCE a parádnu bodku za letom dá DJ Chosé Garcia so sexi tanečníčkami na LATINO PARTY. Nakupujte vstupenky už teraz na www.gopass.travel.sk.


Vstupenky výhodne v predpredaji na gopass.travel.sk

Akcia Dátum Cena online Cena na mieste
ELEKTRODANCE s DJ Tamira&Johny De City 6. 8. 2022 8 Eur 10 Eur
LATINO PARTY s Chose Garcia 20.8.2022 8 Eur 10 Eur

ELEKTRO DANCE s DJ TAMIRA a JOHNY DE CITY

KEDY: 6. 8. 2022 od 20.00
KDE: Happy End Jasná, Biela Púť
Vstupné: 8 Eur kúpiť
offline na mieste: 10 Eur

Prvá augustová sobota bude patriť milovníkom house párty. O zábavu sa postará skvelá zostava v podaní  DJ Tamira a Johny de city. Tamira je v súčasnosti jednou z najlepších európskych osobností v DJ sfére. Jej vášeň pre elektronicko-tanečnú hudbu a jej jedinečné sety, ktoré vytvorila vo svojom mixe, si u nej získali mnoho fanúšikov. Aj to je jeden z dôvodov, prečo sa objavuje na prestížnych európskych podujatiach. Nepremeškajte možnosť užiť si poriadnu house party s týmito skvelými DJmi v Jasnej v Happy Ende. Nakupujte vstupenky na www.gopasstravel.sk.


LATINO PARTY s CHOSE GARCIA and DANCE COMPANY

KEDY: 20. 8. 2022
KDE: Happy End Jasná, Biela Púť
Vstupné online: 8 Eur kúpiť
, vstupné offline: 10 Eur

Záver leta v Happy Ende bude patriť milovníkom horúceho latina. Obľúbený kubánsky DJ Chose Garcia so sexi tanečníčkami z Dance company vytvoria tú pravú kubánsku atmosféru v rytme temperamentnej samby. Príďte sa zabaviť a vychutnať si jedinečnú noc v Jasnej v Happy Ende. Tak neváhajte a nakupujte vstupné na www.gopass.travel.sk.Nakupujte on-line na: gopass.travel

Aktuálna prevádzka lanoviek.

VIAC INFO