ŠKOLSKÉ VÝLETY

Ak aj vy uvažujete nad správnym miestom pre nezabudnuteľný výlet pre vašich žiakov a študentov, napíšte e-mail na info@jasna.sk alebo zatelefonujte na +421 907 88 66 44!

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. totiž vo svojich strediskách pripravila program pre všetkých školákov aj škôlkarov.


Výlet lanovkami z oboch strán Chopka a horská turistika v nádhernom prostredí Nízkych Tatier

Zdolajte spoločne so spolužiakmi druhý najvyšší vrch Nízkych Tatier – Chopok (2 024 m n.m.) alebo sa naň pohodlne vyvezte lanovkami. Z južnej strany si vychutnajte výhľad na Horehronie ako na dlani z modernej kabínkovej lanovky z Krupovej a Kosodreviny. Vydajte sa na hrebeňové túry alebo si vychutnajte nenáročné prechádzky v prírode. 

V termíne od 1.5.2019 do 28.6.2019 si totiž môžete rezervovať školský výlet za 7 €. V prípade záujmu napíšte e-mail na info@jasna.sk alebo zatelefonujte na +421 907 88 66 44!

CENA SPIATOČNÉHO VÝLETU LANOVKAMI 7€ / OSOBA

- Lístok platí na jazdu piatimi lanovkami až na údolnú stanicu lanoviek na opačnej strane Chopka a späť rovnakou trasou.

MOŽNOSŤ OBJEDNÁVKY OBEDOVÉHO MENU 6€ / OSOBA


Výlet zahŕňa jazdu týmito lanovkami:

Biela Púť - Jasná /B3/
Jasná - Priehyba /A4 - Twinliner/
Priehyba - Chopok /A1 - Funitel/
Krupová - Kosodrevina /A5/
Kosodrevina - Chopok /A2/

Nástupné miesta a pokladne:

Chopok Sever: Biela Púť /B3/
Chopok Juh: Krupová /A5/

Rezervačný formulár


TERMÍN PLATNOSTI AKCIE:

 od 3. 9. 2018 do 30. 11. 2018 a od 1. 5. 2019 do 28. 6. 2019 

(v závislosti od prevádzky lanových dráh)


PODMIENKY ZÍSKANIA ZVÝHODNENEJ CENY

1) Zaslať objednávku mailom/on-line z oficiálnej emailovej adresy riaditeľa školy na vylety@tmr.sk alebo uskutočniť online rezerváciu na webových stránkach stredísk Jasná Nízke Tatry www.jasna.sk v sekcii „cenníky“. Objednávku je potrebné uskutočniť min. 2 dni vopred.
2) Originál vytlačeného a potvrdeného formulára s pečiatkou školy a podpisom zodpovednej osoby je potrebné odovzdať na pokladni pri zakúpení cestovných lístkov na lanovky v deň príchodu spolu s kompletným menným zoznamom účastníkov výletu.
3) Platný pre žiakov a študentov materských, základných a stredných škôl vo veku do 20 rokov.
4) Podmienkou získania zvýhodnenej ceny je jednorázový hromadný nákup pre skupinu minimálne 10 osôb.
5) Zľavy nie je možné kumulovať.
6) Platí pri jednorazovom nákupe pre celú skupinu.
7) 1 dospelá osoba ako pedagogický dozor grátis na každú začínajúcu 10-tku platiacich žiakov. Dozor navyše platí podľa aktuálne platného cenníka lanových dráh. Maximálny počet detí v skupine nie je obmedzený.
8) Ceny sú bez akejkoľvek dopravy do stredísk. Zmeny vyhradené.
9) Pri preberaní cestovných lístkov je potrebné uhradiť vratnú zálohu za čipové karty v sume 2€/ks a po vrátení čipových kariet späť bude záloha v pokladni vrátená.


OBEDOVÉ MENU

Školské výlety majú k dispozícii obed v stredisku Jasná Nízke Tatry za zvýhodnenú cenu, a to v Reštaurácii ROTUNDA na Chopku od 1. 5. 2019 do 28. 6. 2019 výhradne v dňoch pondelok - piatok.

ROTUNDA CHOPOK 2004 m n.m.

  • Cena 6€ / osoba: polievka + hlavné jedlo
  • MENU
    -0,33l zeleninová polievka, 200g špagety pomodoro
  • Výlučne v dňoch po-pia
  • Príchod do reštaurácie do 12.30
  • Rezervácia minimálne 1 deň vopred
  • Možnosť dokúpenia nápojov v reštaurácii
  • Stravovanie pre skupinu je potrebné objednať minimálne 1 deň vopred, najlepšie vždy pri rezervácii vstupov. Výdaj stravy bude prebiehať v Rotunde.
  • Zodpovedná osoba: Aďka Meňhartová

Školský výlet v Tatralandii

Školský výlet v letných teplotách si teraz môžete užívať bez ohľadu na ročné obdobie a počasie. Zabavte sa počas celého dňa v Tatralandii už za 9 eur alebo zdolávajte Hawaiiské vlny za 5€ v termíne od 3.9. 2018 do 28.6.2019.

Viac o školskom výlete v TATRALANDII


Školský výlet vo Vysokých Tatrách

Spoznajte krásu slovenských veľhôr. Navštívte najkrajšie miesta Vysokých Tatier a vychutnajte si krásu panenskej prírody. Skvelé výlety lanovkami na Skalnaté pleso, Hrebienok a Solisko spojte s prechádzkami a krátkymi túrami. Cena od 5€/osoba. 

 Viac o školskom výlete Vysoké Tatry


Školský výlet v Bešeňovej

Vychutnajte si deň bez školských povinností a zabavte sa v termálnom srdci Liptova - v Bešeňovej. Len u nás na Vás čaká adrenalínová jazda na najdlhších toboganoch na Slovensku, pravé morské vlny a ešte oveľa viac! Špeciálne ceny celodenných vstupov pre žiakov a študentov na školskom výlete!

Viac o školskom výlete v Bešeňovej