SKUPINOVÉ LEKCIE


WINTER PASSION

Naučíme lyžovať každého!

Využite viacdňové skupinové lekcie s názvom WINTER PASSION, vďaka ktorým sa naučíte lyžovať za revolučne nízku cenu pod vedením profesionálnych inštruktorov. Lekcie sú určené pre úplných začiatočníkov a mierne pokročilých lyžiarov. Tento druh skupinovej lekcie je k dispozícii iba na Bielej Púti.

Každý deň sa Vám budú inštruktori na svahu venovať 2 hodiny s garanciou, že po kurze si zamilujete lyžovanie. Úplní začiatočníci po kurze dokážu zdolať modré (ľahké) zjazdovky. V tomto skupinovom kurze si určite nájdete aj nových priateľov a spoločne si užijete zábavné záverečné preteky.

Kurz začína vždy v pondelok a končí vo štvrtok. Čas kurzu je od 9:30 do 11:30. Štvrtok je záverečný deň výuky, počas ktorého Vás čaká aj zábavný lyžiarsky pretek aj malá odmena za úspešné zvládnutie kurzu.

Miesto stretnutia: Maxiland Biela Púť

Nástroj: lyže

VEK: deti od 6 - 11,99 rokov a dospelí od 12 rokov (len začiatočníci)

ČAS: 9:30 - 11:30

CENA: cenník lyžiarskej školyMAXILAND SKUPINOVÁ LEKCIA DETI

Najobľúbenejšia je detská skupinová výuka, ktorá je určená pre deti-lyžiarov od 3 rokov a prebieha zábavnou a hravou formou s každodenným animačným programom. Detičky sú rozdelené do skupín podľa úrovne a využívajú arénu Maxiland na Bielej Púti a Lúčkach. Mierne pokročilé deti lyžujú pod vedením inštruktorov na modrých zjazdovkách a v prípade, že sa skupiny naplnia technicky zdatnými deťmi, lyžujú už na náročnejších zjazdovkách.

Miesto stretnutia: Maxiland Biela Púť alebo Maxiland Lúčky

Nástroj: Lyže

VEK: od 3 do 12 rokov (len pre lyžiarov)

ČAS: 10:30 - 12:30; 13:30 - 15:30

CENA: cenník lyžiarskej školySKUPINOVÁ LEKCIA DOSPELÍ

Lyžiarska škola Tatry Motion ponúka  pre svojich klientov zaručenú klasiku. Skupinové lekcie sú určené pre deti, aj dospelých, na lyžiach či na snowboarde. Skupiny sú formované podľa úrovne a technických zručností klientov, ako aj podľa veku, jazyka a ďalších kritérií. Klasické skupinové lekcie je možné zakúpiť si v priebehu celého týždňa a prebiehajú každý deň.

Miesto stretnutia: Maxiland Biela Púť a Maxiland Lúčky

Nástroj: lyže, snowboard

VEK: od 12 rokov až po dospelých (od 12 rokov pri snowboardingu)

ČAS: 13:30 - 15:30

CENA: cenník lyžiarskej školy


Aktuálne snehové podmienky

VIAC INFO