RENTAL BIELA PÚŤ

TEST CENTRUM ROSSIGNOL FORZA & HERO

Otváracie hodiny: 
PO - NE 08:00 - 16.30

Tel.: +421 911 389 476
E-mail: rental.bielaput@tatrymotion.sk


Posezónny výpredaj rentalových lyží

Kedy: 13. - 14. apríla 2024
Kde: Rental Biela púť

V Rentali Biela púť sa uskutoční posezónny výpredaj rentalových lyží. V ponuke budú lyže aj lyžiarky pre deti aj dospelých za super ceny. Príďte sa pripraviť na budúcu lyžiarsku sezónu už teraz!


Rental Biela púť sa nachádza priamo na Bielej púti, pri zasnežovacom jazierku, vedľa music clubu Happy End.  V tej istej prevádzke nájdete aj  TEST CENTRUM ROSSIGNOL.

TEST CENTRUM ROSSIGNOL FORZA a HERO ponúka väčšinu modelov kolekcie Rossignol FORZA a HERO. Využite jedinečnú možnosť otestovať závodné lyže na ktorých jazdí aj niekoľkonásobná víťazka Svetového pohára Petra Vlhová

Viac informácií o novinke Rossignol FORZA→

Viac informácií o lyžiach Rossignol Hero→

Rossignol eshop - Nové lyže Forza vás položia na hrany !

Rental Biela púť ponúka lyže všetkých kategórií – performance aj top. Môžete si zapožičať SNB výstroj, či kompletnú skialpinistickú výstroj. Taktiež máte možnosť zapožičania testovačiek lyží DPS, ktoré patria medzi najvyspelejšie značky lyží na trhu.

Na Bielej púti máte možnosť zapožičania funtools ako sú sánky. Služby požičovne dopĺňa kompletný denný profesionálny servis nastavenia výstroje priamo na mieru.Cenník rental Biela púť 2023/24Prevádzka lanoviek

Aktuálna prevádzková doba lanoviek v Jasnej.

Prevádzka lanoviek →

Aktuálne informácie zo strediska

VIAC INFO