Gopass aplikácia

Nová, lepšia, modernejšia a prehľadnejšia.


NAKÚPTE SKIPAS NA JEDEN KLIK

V novej mobilnej aplikácii GOPASS TRAVEL môžete nakupovať lacnejšie skipasy kdekoľvek, trebárs cestou z parkoviska k lanovke. V aplikácii nájdete informácie o aktuálnych odstávkach zjazdoviek a lanoviek, LIVE prenos z našich kamier, aktuálne snehové podmienky, informácie o prevádzkach v stredisku a nebude chýbať ani obľúbené štatistiky z lyžovačky ako aj samotný nákup skipasov na váš gopass.
Aplikácie je dostupná na android a iOS zariadeniach.LIVE INFO ZO STREDISKA

Priamo v aplikácii GOPASS si môžete pozrieť zoznam lanoviek a zjazdoviek v prevádzke a na vybraných údolných stanicach, aktuálnu teplotu či výšku snehovej pokrývku v stredisku.


LIVE KAMERY

Sledujte živý prenos internetovej webkamery priamo zo strediska Jasná. K dispozícii až 16 kamier z rôznych lokalít severnej aj južnej strany Chopku. 


AKTUALITY

Majte prehľad o všetkom čo sa deje v stredisku. V aplikácii nájdete všetky informácie o aktuálnych zmenách v prevádzke lanoviek a zjazdoviek. Ak sa nachádzate v stredisku odporúčame zapnúť notifikácie. 


NÁKUP SKIPASOV

V mobilnej aplikácii môžete nakupovať lacnejšie skipasy kdekoľvek, trebárs cestou z parkoviska k lanovke. Okamžite po nákupe dobijeme skipas na Vašu čipovú kartu GOPASS. Väčšinou sa tak udeje za 5 sekúnd, najneskôr však do 15 minút.


Jasná LIVE

VIAC INFO