SKI SCHOOL TATRY MOTION


Lyžiarska škola Tatry Motion Nízke Tatry zabezpečuje v stredisku Jasná kvalitnú výučbu lyžiarov a snowboardistov od začiatočníkov až po expertov, pre všetky vekové kategórie pre deti od troch rokov až po dôchodcov, pretože vek je u nás len relatívnou veličinou. Výučba lyžovania a snowboardingu je vedená certifikovanými inštruktormi, podľa platnej metodiky vypracovanej akreditovanými vzdelávacími zariadeniami na Slovensku a v zahraničí. Klienti si na našich lekciách osvoja a zlepšia správnu lyžiarsku a snowboardovú techniku a naučia sa zásady bezpečnosti a správania sa na zjazdových tratiach. Hlavným cieľom našich lekcií je sprostredkovať a predstaviť klientom dva nádherné zimné športy tak, aby sa na a po lekciách cítili bezpečne a sebaisto a čo najviac si užili jazdu na lyžiach a snowboarde. Inštruktori lyžiarskej školy Tatry Motion sú pre klientov nielen učiteľmi, ale aj ich sprievodcami po našom stredisku.


Lyžiarska škola Tatry Motion Nízke Tatry pôsobí pod Chopkom v stredisku Jasná Nízke Tatry už viac ako 19 rokov. Je nástupcom lyžiarskej školy Snowsportschool Jasná, neskôr NTC Jasná a Lyžiarska škola Jasná. Pod značkou Tatry Motion pôsobí od sezóny 2009/2010. V celej svojej histórii naše služby využilo viac ako 300 000 klientov rôznych národností. Služby lyžiarskej školy môžete využiť v lokalitách Lúčky, Biela Púť a Krupová na južnej stane Chopku. Každá lokalita disponuje vlastnou výučbovou arénou s názvom MAXILAND.


MAXILAND ARÉNA

Arény s názvom Maxiland na Bielej Púti, Lúčkach aj na Krúpovej sú vyhradené arény len pre výučbu a potreby klientov lyžiarskej školy Tatry Motion Nízke Tatry. Arény sú vybavené lyžiarskymi dopravníkovými pásmi a modernými didaktickými a metodickými pomôckami na výuku lyžovania a snowboardingu. V každej aréne je rovina s dojazdom a veľmi mierny svah kde naši inštruktori postupne precvičujú jednotlivé metodické celky: prvé kroky na lyžiach, jazdu priamo, jazdu priamo so zastavením v pluhu, cvičenia na jazdu v pluhu priamo a s miernou zmenou smeru, pluhové oblúky, ale v našich arénach nie je problém trénovať aj jednotlivé cvičenia na prívratný a základný paralelný oblúk. Na Bielej Púti je k dispozícii aj kolotoč Rotondo, ktorý pomáha hlavne malým klientom našej školy zábavnou formou získať rovnováhu na lyžiach.


Cenník ski school 2023/24 Biela púť, Lúčky


Cenník ski school Krupová 2023/24

Lyžiarska škola, Krupová

Telefonický kontakt na objednanie lyžiarskej školy Tatry Motion Krupová:
Maxiland booking Biela Puť +421 911 565 842   preverenie dostupnosti  v čase od 8:30 do 16:OOVYBERTE SI LEKCIU

Klienti si môžu vybrať z našich produktov, na základe odporúčania našich inštruktorov alebo podľa vlastného výberu, typ lekcie, ktorý najlepšie vyhovuje ich úrovni a technickým zručnostiam.

PONÚKAME:KONTAKT

Office lyžiarska škola Tatry Motion

Lokalita Kontakt
Biela Púť (Maxiland Shop - Centrum Jasná) +421911565842 
skischool@jasna.sk

Prevádzky lyžiarskej školy Tatry Motion

Lokalita Kontakt
Biela Púť - Maxiland Shop (Centrum Jasná) +421911565842
maxiland.bielaput@tatrymotion.sk
Lúčky – Maxiland Shop +421911403971
maxiland.lucky@tatrymotion.sk
Krupová (Chopok  Juh) – Maxiland +421911 021 018 
maxiland.krupova@tatrymotion.sk

 Aktuálna prevádzka lanoviek.

VIAC INFO