VON ROLL RESTAURANT

Históriu sa v Jasnej podarilo zachovať v tej najoriginálnejšej podobe...


Vyhliadková reštaurácia s krbom a jedinečným exteriérom a interiérom, vo výške 1670 m n.m., lokalita Luková, v prevedení z prírodných materiálov, ako sú kameň a drevo. Zažite z jej priestorov neopakovateľné výhľady na Západné a Vysoké Tatry a Liptovskú kotlinu, s hladinou Liptovskej Mary.

Z pôvodnej nástupnej stanice lanovky sa stala originálna reštaurácia Von Roll, ktorej pôvodný lanovkový systém bol využitý ako základný architektonický prvok a zrenovovaný vkusne prestupuje celým interiérom reštaurácie a v kombinácii s drevom ho dopĺňa. Vďaka tomu má luxusná Von Roll Restaurant okrem skvelej kuchyne aj toto neopakovateľné horské múzeum.

POLOHA: pri výstupnej stanici 4-sedačkovej lanovky Jasná-Luková /B4/, 100 m od výstupnej stanice 4-sed. lanovky Otupné-Luková /B5/

OTVORENÉ: 8:30 - 15:30


Reštaurácia s medzinárodnými oceneniami a dvomi slovenskými rekordmi

Počas 1.ročníka kulinárskeho týždňa Von Roll Culinary Week sme sa stali svedkami zrodenia hneď dvoch nových slovenských rekordov „Sabráž šampanského s najväčším objemom – 9l“ a vďaka polohe reštaurácii Von Roll aj „Sabráž v najvyššej nadmorskej výške 1670 m n.m.“ Sabráž vykonal držiteľ ocenenia Somelier roka – Tomaš Vyšvader, keď sa mu podarilo pomocou sekerky odstrániť hrdlo 9 l fľaše šampanského značky Bollinger. 

Všetky web-kamery

Sledujte živý prenos internetovej webkamery a objavujte strediská spoločnosti Tatry Mountain Resorts a.s.

Web-kamery →

Aktuálne informácie zo strediska

VIAC INFO