Veľká Noc v Jasnej

Kopec zážitkov a zábavy pre celú rodinu!

Veľká Noc v Jasnej ponúkne okrem jarnej lyžovačky aj bohatý Veľkonočný program a sviatočnú atmosféru. Na Chopok bude premávať tradičná veľkonočná kraslica na trase lanovky A1 Priehyba - Chopok. 


SOBOTA 8. APRÍL

RATRAK STAGE PRIEHYBA

V sobotu 8. apríla sa môžete v stredisku Jasná tešiť na obľúbenú Ratrak stage na Priehybe. Skvelí DJ`s, ktorí ti spríjemnia pauzy medzi jazdami pri Funibare. Super zábava  priamo na svahu  od 10.30 do 15.30. Ratrak stage je tá najlepšia après-ski zábavu na snehu v Jasnej!

VEĽKONOČNÝ CHOPOK CHUTÍ

Veľkonočná mágia chutí v reštaurácii Rotunda vo sviatočnom šate sľubuje výnimočný gastronomický zážitok. Nechajte sa strhnúť netradičnými chuťami, vôňami a krásou raja uprostred hôr. Viac vám neprezradíme. Možno len toľko, že na tento večer budete ešte dlho spomínať.
Magický zážitkový večer potrvá približne 4 hodiny. Užiť si ho môžete v dobrej spoločnosti alebo ho darujte tým, ktorí majú radi naopakovateľné zážitky. 


Veľkonočná mágia hôr

 kúpiť online


NEDEĽA 9. APRÍL

VEĽKONOČNÁ NEDEĽA NA ROTUNDE

Príďte na Veľkonočnú nedeľu do panoramatickej reštaurácie Rotunda 2024 m n. m.. Pripravili sme pre vás príjemný rodinný program v prekrásnom prostredí. Tešiť sa môžete na ľudové pesničky v podaní živej ľudovej hudby. Deti si užijú tvorivé dielničky, zdobenie veľkonočných medovníčkov a obľúbené maľovanie na tvár. Program na Rotunde bude v čase od 10.00 do 14.00. Počas celého dňa si môžete pochutnať na gastro špecialitách z reštaurácie Rotunda a v prípade priazdivého počasia aj na Veľkonočnej grilovačke na terase Rotundy.


GRILOVAČKA A ĽUDOVÁ HUDBA NA HABARKE

Skvelá atmosféra a výborné grilované špeciality počas celého dňa si môžete užiť v reštaurácii Habarka na Výhliadke. O zábavu počas veľkonočnej nedele sa na Habarke sa postará skvelá ľudová hudba Bystrianka.


VEĽKONOČNÁ SÁNKOVAČKA V KRUPOVEJ

V nedeľu 9. apríla bude veselo aj na južnej strane strediska! Odštarujeme druhý ročník Veľkonočnej sánkovačky v Krupovej, ktorá prinesie opäť kopec smiechu a zábavy pre malých aj veľkých. Zúčastniť sa môže ktokoľvek, kto bude mať chuť spustiť sa dole pripravenou sánkarskou dráhou. O zábavu popri sánkovaní sa postará DJ a moderátor. Príďte si užiť peknú Veľkonočnú nedeľu do Krupovej s celou rodinou.


TMR HOTELS

Počas celej Veľkej Noci sa môžete tešiť na zaujímavý program v TMR HOTELS. 


Všetci ste srdečne vítaní!


Aktuálna prevádzka lanoviek a zjazdoviek.

VIAC INFO