Veľká noc v Jasnej

Veľká noc v Jasnej

Kopec zážitkov a zábavy pre celú rodinu!

Veľká noc v Jasnej ponúkne okrem jarnej lyžovačky aj bohatý Veľkonočný program a sviatočnú atmosféru. Na Chopok bude premávať tradičná veľkonočná kraslica na trase lanovky A1 Priehyba - Chopok. 


SOBOTA 30. MARCA

RATRAK STAGE PRIEHYBA

V sobotu 30. marca sa môžete v stredisku Jasná tešiť na obľúbenú Ratrak stage na Priehybe. Skvelí DJ`s, ktorí ti spríjemnia pauzy medzi jazdami pri Funibare. Super zábava  priamo na svahu  od 10.30 do 15.30. Ratrak stage je tá najlepšia après-ski zábavu na snehu v Jasnej!

FOREST SKIS TEST DAY

Príďte si otestovať hi-tech, ručne vyrábané freeridové, skialpové aj zjazdové lyže FOREST počas testovacích dní.  30. marca 2024 nás nájdete v našom domácom stredisku Jasná Nízke Tatry. Miesto stánku bude na Priehybe, hľadajte zelené beach flagy. Testovanie je zdarma, lyže si môžete požičať na 1-1,5 hodiny a potom vymeniť za iný model, ak bude k dispozícii.

VEĽKONOČNÝ CHOPOK CHUTÍ

Veľkonočná mágia chutí v reštaurácii Rotunda vo sviatočnom šate sľubuje výnimočný gastronomický zážitok. Nechajte sa strhnúť netradičnými chuťami, vôňami a krásou raja uprostred hôr. Viac vám neprezradíme. Možno len toľko, že na tento večer budete ešte dlho spomínať.
Magický zážitkový večer potrvá približne 4 hodiny. Užiť si ho môžete v dobrej spoločnosti alebo ho darujte tým, ktorí majú radi naopakovateľné zážitky. 


Chopok chutí - mágia hôr

 kúpiť online


NEDEĽA 31. MARCA

VEĽKONOČNÁ NEDEĽA NA ROTUNDE

Príďte na Veľkonočnú nedeľu do panoramatickej reštaurácie Rotunda 2024 m n. m.. Pripravili sme pre vás príjemný rodinný program v prekrásnom prostredí. Tešiť sa môžete na ľudové pesničky v podaní živej ľudovej hudby. Deti si užijú tvorivé dielničky, zdobenie veľkonočných medovníčkov a obľúbené maľovanie na tvár. Program na Rotunde bude v čase od 10.00 do 14.00. Počas celého dňa si môžete pochutnať na gastro špecialitách z reštaurácie Rotunda a v prípade priaznivého počasia aj na veľkonočnej grilovačke na terase Rotundy.


GRILOVAČKA A ĽUDOVÁ HUDBA NA HABARKE

Skvelá atmosféra a výborné grilované špeciality počas celého dňa si môžete užiť v reštaurácii Habarka na Výhliadke. O zábavu počas veľkonočnej nedele sa na Habarke sa postará skvelá ľudová hudba.


VEĽKONOČNÁ SÁNKOVAČKA V KRUPOVEJ

V nedeľu 31. marca bude veselo aj na južnej strane strediska! Odštarujeme druhý ročník Veľkonočnej sánkovačky v Krupovej, ktorá prinesie opäť kopec smiechu a zábavy pre malých aj veľkých. Zúčastniť sa môže ktokoľvek, kto bude mať chuť spustiť sa dole pripravenou sánkarskou dráhou. O zábavu popri sánkovaní sa postará DJ a moderátor. Príďte si užiť peknú Veľkonočnú nedeľu do Krupovej s celou rodinou.


PROGRAM:
09.00 - 11.00 - registrácia v Krupovej
11.20 - štart prvého pretekára v poradí týchto kategórií: deti, juniori, dospelý
 


TMR HOTELS

Počas celej Veľkej Noci sa môžete tešiť na zaujímavý program v TMR HOTELS. 


Všetci ste srdečne vítaní!


Partneri:

Aktivita je realizovaná s finančnou podporou Ministerstva cestovného ruchu a športu Slovenskej republiky

Aktuálna prevádzka lanoviek.

VIAC INFO