Jarné prázdniny v Jasnej

Vychutnajte si jarnú lyžovačku, relax vo vodných parkoch a kopec zábavy pre malých i veľkých.

Jarné prázdniny v Jasnej sú skvelá voľba! Jarná lyžovačka je predsa najlepšia lyžovačka! Či ste s priateľmi, rodinou, lyžiar expert alebo začiatočník, stredisko Jasná ponúka aktivity a nádherné prostredie, ktoré si zamilujete. Jasná ako najväčšie lyžiarske stredisko s výbornými podmienkami pre zimné športy na Slovensku ponúka nekonečné možnosti aktivít, zábavy a aktívneho oddychu. Stredisko ponúka viac ako 50 km zjazdoviek rôznych obtiažností, vhodných pre začiatočníkov, rodiny s deťmi, pokročilých lyžiarov. Lyžovačka je Jasná!


Najvýhodnejšie skipasy

do Jasnej nakúpite online na gopass.travel


Párty a koncerty v Happy End

Počas jarných prázdnin sa v Happy Ende zabavíte na tých najlepších koncetroch a párty. Jeden z najžiadanejších slovenských interpretov SEPAR, rozpumpuje zábavu v sobotu 24. 2.  svojimi rapovými hitmi a strhne vás svojimi najväčšími hitovkami.

Prvý marcový víkend 1. – 2. marca, bude patriť house a drum´n´bass. Príďte sa zabaviť do Happy Endu na najväčšiu párty zimy GOPASS FESTIVAL v Jasnej, na ktorej vystúpia svetoznáme mená ako Wilkinson (UK), Kryder (UK), Venjent (UK), Andrea Pomeje (CZ), Richard Reynolds (CZ) a veľa iných.

V sobotu 9. marca mieri slovenské hip-hopové trio Kontrafakt do Happy Endu. Zaži ich legendárne hity na živo a príď sa zabaviť na maximum. 


Ratrak stage Priehyba

Ratrak stage párty milujú všetci! Aj cez jarné prázdniny na Priehybe. Prídu skvelí DJ`s, sexi tanečnice, ktorí  ti spríjemnia pauzy medzi jazdami pri Funibare. Super zábava  priamo na svahu od 10.30 do 15.30. Ratrak stage je tá najlepšia après-ski zábavu na snehu v Jasnej!


Snow párty v Crystal bare.

Nespútaná Après-ski zábava v Crystal bare na Bielej púti nenechá nikoho sedieť na stoličke! Skvelý multižánrový DJ to roztočí na  maximum! Krásne prostredie a výborná atmosféra priamo v srdci Jasnej! Príď sa aj ty zabaviť po lyžovačke a užit si poriadnu tancovačku.


Jarné prázdniny v hoteli Grand Jasná

Doprajte si komfort, množstvo zážitkov a užite si jarné prázdniny v srdci Jasnej s dennými animáciami pre vaše ratolesti. Príďte si užiť chvíle pohody do obľúbeného hotela a prežite dokonalú rodinnú dovolenku s lanovkami, skipasmi a vodnými parkami v cene pobytu. 

Čaká na Vás zaujímavý detský program, ktorý poskytne rodičom dostatok času na relax a deťom kopec zábavy. Naši animátori sa na Vás tešia každý deň od 16. februára do 9. marca 2024 počas termínu jarných prázdnin.

Na aké aktivity sa môžete tešiť počas pobytu? 

  • tvorivé dielničky,
  • športové hry,
  • Show Mr.Funtastic,
  • hľadanie pokladu,
  • maľovanie na tvár,
  • súťaže pre celú rodinu,
  • vedomostné kvízy,
  • tvarovanie balónov,
  • minidisco,
  • večerné kino

REZERVUJ SI POBYT


Vychutnajte si jarné prázdniny na horách alebo sa zrelaxujte vo vodných parkoch.


Aktuálna prevádzka lanoviek.

VIAC INFO