Večera pri splne mesiaca


  • Zažite úžasnú večeru plnú chutných slovenských špecialít! Program začína welcome drinkom v Après-Ski bare na Lúčkach. Lanovka Vás vyvezie na Vyhliadku ku reštaurácii Habarka, 1287 m n.m. Vychutnáte si večeru zloženú z 5-chodového menu a späť sa zveziete Tatrakom alebo zlyžujete popri svetlách skútrov, ktoré budú osvetľovať zjazdovku.

 

  • VEČERA PRI SPLNE MESIACA sa koná 10. 1. 2020, 9. 2. 2020 a 9. 3. 2020. Harmonogram: 16:45 hod. - stretnutie pred podujatím v Après-Ski bare Lúčky. 17:00 hod. - vývoz lanovkou z Lúčok na Habarku. 17:30 hod. - začiatok večere.

 

  • Vývoz len zo severnej strany Jasnej (Lúčky). Možnosť individuálneho výšľapu trasou Lúčky - Vyhliadka. Konanie akcie v závislosti od počtu prihlásených.

 

  • V prípade záujmu o kúpu podujatia pre deti do 6 rokov, je deti potrebné nahlásiť vopred a doplatiť na mieste (9€/cena za vývoz bez večere).

 

  • Viac informácií v Infocentre Biela Púť: +421 907 88 66 44, info@jasna.sk.

Menu:

* Konanie akcie v závislosti od počtu prihlásených (Minimálny počet osôb na konanie akcie je 30 a maximálny 70).

Cena zahŕňa: welcome drink v Apres ski bare, vývoz lanovkou z Lúčok na Vyhliadku a zvoz Tatrakom Vyhliadka - Lúčky (5-chodové menu + welcome drink)

* Dĺžka trvania akcie je približne 3,5 hodiny

* Vývoz sa uskutočňuje v čase 18:00. Stretnutie na večeru sa uskutočňuje v Apres ski bare na Lúčkach, kde je potrebné byť 15 minút pred časom odchodu lanovky.

* Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeny určených dní a/alebo časov pre využívanie služby Večera pri splne mesiaca, ako aj zrušenie poskytovania služby Večera pri splne mesiaca, v určitých dňoch alebo celosezónne, a to kedykoľvek počas zimnej sezóny 2019/2020, a vrátane dňa, v ktorom sa má služba Večera pri splne mesiaca, v termíne do 12:00 hod. daného dňa z dôvodu nenaplnenia minimálnej kapacity a/alebo z akýchkoľvek prevádzkových dôvodov.

* Poskytnutá služba je zo strany objednávateľa po uhradení nestornovateľná. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za náklady, spojené zo zrušením služby.

Storno podmienky:

Zrušenie eventu zo strany prevádzkovateľa:

Z dôvodu zrušenia eventu Večera pri splne mesiaca zo strany spoločnosti TMR, a.s. má klient nárok na poskytnutie náhradného termínu alebo vrátenie finančných prostriedkov za uhradené event v plnej výške.

Zrušenie eventu zo strany zákazníka:

Odstúpenie od zmluvy z akýchkoľvek dôvodov alebo bez uvedenia dôvodu na strane zákazníka nie je možné.


Zážitková ponuka

Zistite, čo všetko môžete zažiť počas svojho pobytu v Jasnej.

Ponuka zážitkov →

Aktuálne informácie zo strediska Jasná

VIAC