Jesenná pohoda je Jasná

Babie leto pre celú rodinu začína v Jasnej.Nakupujte on-line na: gopass.travel

Najvýhodnejšie lístky na lanovky nákupite teraz ONLINE


Najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku Jasná v Nízkych Tatrách, sa v lete a na jeseň mení na perfektnú destináciu pre rodinné výlety. Chopok 2024 m n. m. je v letnej sezóne 2023 dostupný bezbariérovo zo severnej aj južnej strany, a to vďake novej kabínkovej lanovke A6, ktorá získala dve ocenenia v súťaži Stavba roka 2022.
Modernými lanovkami sa dostanete na vrchol Chopka 2024 m n. m. a odtiaľ môžete vyraziť na príjemné hrebeňové túry či letné prechádzky. Jasná ponúka veľký počet trás pre pešiu turistiku a treking s rôznymi úrovňami obtiažnosti, od náročných, kde sa vyžaduje určitý stupeň prípravy až po tie, ktoré sú určené pre rodiny s deťmi, prípadne začiatočníkov.
Užívajte si aj vy leto plné zážitkov! Pripravili sme pre vás výhodné pobytové balíky v našich hoteloch aj s lanovkami a vodnými parkami v cene pobytu, kde si po náročnej túre príjemne oddýchnete a doprajete relax v hotelových wellness, pri masážach a nečerpáte energiu vo vírikách či v saunovom svete.Vychutnajte si jeseň na Slovensku

Dovolenkujte na Slovensku a vychutnajte si leto na horách alebo sa zrelaxujte v aquaparkoch.

Aktuálne informácie zo strediska

VIAC INFO