LYŽOVAČKA JE JASNÁ

Svetová zima v Jasnej!
Lyžiarska sezóna 2023/24 v Jasnej bude svetová! Jasná bude opäť po 3 rokoch hosťovať výnimočné športové podujatie Svetový pohár žien v alpskom lyžovaní, 20. - 21. januára 2024. Svetovú zimu odštartujeme 2. decembra na veľkolepom otvorení sezóny Winter Jasná Opening, ktorého hlavnou hviezdou bude speváčka Dara Rolins. Príďte sa zabaviť do music clubu Happy end a odštartujte lyžiarsku sezónu 2023/24 vo veľkom štýle.
Jasná ponúkne lyžiarom expresne rýchly presun až na vrchol Chopku len za 11 minút! A to aj vďaka novej lanovke A6 z Bielej Púte na Priehybu, ktorá výrazne uľahčí presun lyžiarov v stredisku. Skvalitnenie lyžovačky v Jasnej prinesie aj posilnenie zasnežovania v severnej časti strediska.  Skvelou ponukou v nadchádzajúcej lyžiarskej sezóne je aj skipas a vstup do vodných parkov ako bonus ku každej noci, ktorý získate ak sa ubytujete v jednom z našich hotelov.
Či ste s priateľmi, rodinou, lyžiar expert alebo začiatočník, stredisko Jasná ponúka aktivity a nádherné prostredie, ktoré si zamilujete. Jasná ako najväčšie lyžiarske stredisko s výbornými podmienkami pre zimné športy na Slovensku ponúka nekonečné možnosti aktivít, zábavy a aktívneho oddychu. Stredisko ponúka viac ako 50 km perfektne upravených zjazdoviek rôznych obtiažností, vhodných pre začiatočníkov, rodiny s deťmi, pokročilých lyžiarov a aj na usporiadanie pretekov svetovej úrovne. Lyžovačka je Jasná!


Najvýhodnejšie skipasy

do Jasnej nakúpite online na gopass.travel

Najvýhodnejšie skipasy

do Jasnej nakúpite online na gopass.travel


Vychutnajte si zimu na Slovensku

Dovolenkujte na Slovensku a vychutnajte si zimu na horách alebo zrelaxujte vo vodných parkoch


Všetky web-kamery

Sledujte živý prenos internetovej webkamery a objavujte strediská spoločnosti Tatry Mountain Resorts a.s.

Web-kamery →

Aktuálne informácie zo strediska

VIAC INFO